Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretkezés és dugás. Van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretkezés és dugás. Van különbség a kettő között a férfiak számára?

Figyelt kérdés
2019. jan. 15. 17:56
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem ugyanazt jelenti: gyerekcsinálás. Más funkciója amúgy sincs az egésznek.

Érzésre mindkettő ugyanaz: melegbe van a farkam és a végén elsülök. Semmivel sem másabb egyik sem, mint mondjuk egy mezei maszturbáció, csak itt nem a kezedre vagy utalva. Max ennyi pluszt ad mindkettő, ha ezt lehet plusznak nevezni.

2019. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Annyi mint az elkérni,vagy elvenni közt.Érted?
2019. jan. 15. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
92%
A du.ás ösztönszerű,érzelemmentes,a szeretkezés meg érzelmekkel telített,romantikával fűszerezett.
2019. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 Gymnospermatophyta ***** válasza:
69%

Szeretkezés azzal, akibe szerelmes vagy dugás pedig bárkivel, akibe nem. Én teszek különbséget, de sokan nem.


( Illetve talán azt is jelentheti szerelem esetén, hogy a szeretkezés lassabb, a dugás pedig durvább. )

2019. jan. 15. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

A szex olyan mint a maszti? Mióta? 🤣

Elég ramaty szexuális élményeid lehetnek.

2019. jan. 15. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
16%

#1-es vagyok: Hát a maszturbációnál azért jóval intenzívebb inger ér, mint a szexnél. Eddig egy nő sem tudott olyan erős szorítást produkálni ott lent, mint a saját markom.

Lényegében eddig ahány nővel voltam, azon kívül, hogy jó melegbe van a farkam, más ingert nem igazán éreztem.

Érzelmileg meg nagyon nem indított be egyik sem, szép a meztelen női test, megcsodáltam, mint kb. egy kinyitott PLAYBOY magazint, de ezen kívül semmi extra.

2019. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 Spiritrobber ***** válasza:
76%

A fogalom értelmezésétől függ.

Ha érzelemmentes a dolog akkor dugásnak mondanám, ha érzelmes akkor meg szeretkezésnek.


Avagy, vad szex elmegy dugás kategóriába a gyengéd meg szeretkezősbe.

Szóval sztem van.

2019. jan. 15. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
#6 Akkor még nem találkoztál igazi nővel.Írom ezt férfiként.
2019. jan. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
a 21. században az ember elveszítette emberi mivoltát így állatként érzelem nélkül csináljuk. Nincs különbség
2019. jan. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Van persze.
2019. jan. 15. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!