Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit keres egy nő egy férfiban?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit keres egy nő egy férfiban? Mi az amiből potenciális párjelölté válik?

Figyelt kérdés

Szóval. 27 vagyok, túl egy több éves kapcsolaton, valamint pár hónapos illetve néhány hetes ismertségeken, így az egész életemre levetítve 6 nővel szexeltem összesen.

Most ott tartok, hogy egyszerűen ötletem sincs mit keres egy nő egy férfiban. Jó, a sablonokat dobjuk el, hogy pénzt, meg sármot, erre csak egy réteg hajt.

Online ismerkedek, mert nincs kimondott haveri köröm, vagyis van, de mindenki több éves kapcsolatokban, így ott nincs lehetőség.

Rengeteget változtam az elmúlt időben, sokat beszélek, figyelmes vagyok, rendkívül vicces humoros stb. mégis nehezen jutok el randiig, pedig nem töketlenkedek, hajtok, mert tudom hogy ha sokáig húzom más hívja el, ennyi.

Mikor ránézek egy-egy párra...te jó ég..olyanok jutnak eszembe, hogy na vajon ez a "gyerek" ugyan miben jobb vagy több mint én?

Határozottnak tartom magam, magabiztosnak, viccesnek, valamiért mégis bizonygatnom kell hogy nem csak szoknyavadász vagyok....Többször futottam bele hogy egyszerűen nem komoly ismerkedési szándékkal tekintenek rám. Pedig abszolút nem utalgatok ilyenre.

Szóval, mi az amivel meg lehet fogni egy nőt, felkelteni az érdeklődését, hogy pl 50 ből engem válasszon akár csak egy randi erejéig.

Érdekes mert mikor már a randiig eljutok, 27 év alatt eddig egyetlen egyszer történt meg, hogy nem volt folytatás azzal a lánnyal akivel szerettem is volna hogy legyen. (ez is most volt pár hete, egy 22 éves csajszi, 2x talalkoztunk, majd hopp egyik naprol a masikra nem írt vissza sehol, nem vette fel a telefont)

Lehet sablon kérdés..hisz ahány nő, annyi elvárás.

De nagy vonalakban miben kéne változtassak?



2017. dec. 6. 12:49
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
26%
legyél bunkó, helyes, izmos, gazdag és te vagy a tökéletes jelölt.
2017. dec. 6. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%
Biztonságot
2017. dec. 6. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
81%

Csaladcentrikus. Optimista! . Humoros. Empatikus.

Ezek amik kellenek.

2017. dec. 6. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

igen első ezekkel valóban meg lehet fogni a nők bizonyos rétegét.

De tapasztalataim szerint a bunkósággal nem igazán.

2017. dec. 6. 13:10
 5/19 anonim ***** válasza:
96%

Én csak azt tudom leírni én mit kerestem. Nekem fontos volt hogy magabiztos legyen és ambíciózus. A párom a jéghátán is megél típus.

A semmiből létrehozott egy vállalkozást és eligazgatja. De tudom hogy ha holnap befuccsolna nem sírdogálna egy sötét sarokban hanem keresne bármit (akár egyszerre több munkát is) és újra építene mindent. Ez a mentalitás számomra nagyon fontos és a viselkedésből beszéd stílusból stb meg lehet érezni. És nem csak az anyagi rész miatt fontos ez nekem hanem azért is mert a kapcsolatunkba is mindent belead ha valami gáz van nem csügged nem panaszkodik nem menekül hanem próbál tenni ellene. Számomra ez jelenti a biztonságot.

Irányító típus ami számomra szintén fontos volt de nem elnyomó személyiség. Sikerült megtalálnunk azt az egyensúlyt amiben ő a szervező viszont az én véleményem is azonos súlyban van.

Nagyon fontos volt továbbá a humor és a kommunikációs készség. Jól reagál a poénjaimra és én is értem a humorát. Rengeteget tudtunk az elején beszélgetni és szerencsére még mindig vannak hosszú több órás beszélgetéseink mindenféléről a filozófián át a politikáig.

Fontos volt hogy hasonlóak legyenek a jövőbeni terveink ami nálunk már egész korán előkerült. És hasonlóak legyenek az elveink.

Nekem nagyon fontos hogy lássam a férfiben az apát és a leendő férjet bármilyen bután is hangzik ez. Persze nem az első randin de néhány hónap alatt kialakul bennem egy kép arról az adott pasi milyen lenne ezekben a szerepekben.

Fontos hogy minden társaságba be tudjam vinni és képes legyen a beilleszkedésre. Ahogy az is fontos volt hogy hogy tud viselkedni, öltözködni.

Fontos hogy lelkileg erős legyen ne törjön össze mindentől és tudja kezelni az érzéseit.

Fontosak voltak a megnyilvánulásai. Az egyik dolog amit a páromban nagyon tisztelek hogy nem üvöltözve vitatkozik nincs ajtócsapkodás meg anyázás. Egy ilyen emberrel nem tudnék együtt lenni.

Nem szeretem ha valaki indokolatlanul agresszív csak azért hogy megmutassa ő a helyi kan.

Nálunk az elején még volt némi féltékenykedés ami nálam szintén megingatja a lécet de szerencsére hamar túljutottunk rajta. Nem nézegetjük egymás telefonját facebookját stb. és nem kérjük egymást számon. Mindenkinek megmaradt a saját tere is.

Számomra az is zavaró ha nagyon rám akaszkodik a férfi. Ha folyton írogat meg szívecskéket küld szerelmet vall minden 5 percben stb. És ami azonnal kiüti a biztosítékot ha a pasi mindenben alárendeli magát nekem.

Elég sokat írtam de remélem sikerült érdemben válaszolnom a kérdésedre.

2017. dec. 6. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Én nem azt nézem főleg, hogy a pasi milyn, hanem hogy mi ketten milyenek vagyunk egymáshoz viszonyítva.

A legfontosabb dolgok: Hasonló-e az értékrendünk? Az életstílusunk? A hozzáállásunk mindennapi dolgokhoz (pénzkezelés, rendrakás, munka mértéke, stb) Összeegyeztethetőek a céljaink? Van átfedés a hobbink, ízlésünk között? Stb. (Érted, fölösleges összejönni valakivel,, ha az ő álma egy 10 gyerekes nagy család és egy nyugis falusi élet, te meg karrierre, 0 gyerekre és nagyvárosra vágysz..) Emellett megvan az összhang? Megértjük egymást? Tudunk megfelelően kommunikálni? A humorunk összeillik? (Pl elhiszem, hogy te humoros vagy, de lehet hogy én el se mosolyodnék azon a fajta humoron, amit te kedvelsz, és viszont.)


Nem az a lényeg, hogy milyen vagyok én, meg milyen az adott pasi. Az a fontos, hogy ketten együtt hogy működünk.

2017. dec. 6. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%

#3-as szépen megfogalmazta, milyen tulajdonságokkal bír egy nők szemében díszbúza pasi.


Nem iszom, nem drogozok, szeretem a gyerekeket es az állatokat, hosszú kapcsolatot szeretnék, gyűlölöm az erőszakot... stb -> "Legyünk inkább csak barátok!"


Drogozok, iszok, gyereket távolról sem bírom, imádom kínozni az állatokat, verem a nőket...stb. - "Nálad vagy nálam te férfiállat?!"

2017. dec. 6. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

#7

Láttál már nőt közelről?

Apád is drogozik, iszik, és veri anyádat?

Vagy honnan ez a nagy általános igazság?

2017. dec. 6. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

Sajnos igen, láttam... mégis honnan írnam ezeket a tapasztalatokat?

Csoporttársam konkrétan előttem pofozta meg a barátnőjét, és a csaj sírva könyörgött neki, hogy bocsásson meg és engedje meg, hogy jóvátegye a hülyeségét...


Haver szintén ugyanígy járt. Koliban a szomszéd csaj minidg átjárt hozzá elpanaszolni, hogy hogy bánik vele a pasija, mégis visszament hozzá mindig. Pedig haveromnak is bejött a lány, de az csak lelki szemetesládát akart... mikor ezt a szemébe mondta haverom, akkor meg a háta mögött még azt is elterjesztette róla a csaj, hogy meleg.


Édesapám meg nagyon jó ember volt, sajnos már nem él, úgyhogy úgy vedd a szádra! Bunkó sejthalmaz lehetsz te is...


#7-es voltam.

2017. dec. 6. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
41%

Én személy szerint ezeket keresem: gazdag és nem sóher, de nemis papucs. Rendes, értelmes, és számomra jól néz ki.

21L

2017. dec. 6. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!