Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ki hány menetet nyomott egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ki hány menetet nyomott egy éjszaka alatt és mennyi pihenéssel köztük? Csak valós válaszokat nem kitaláltakat.

Figyelt kérdés
2019. jan. 20. 12:05
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem 8volt a max, de az egész nap mármint olyan 20óra alatt kb megszakításokkal.

Pár éve volt már :((

De a végén már szinte alig jött valami és a farkam is eléggé fájt. :/

2019. jan. 20. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Egy éjszaka alatt 9 menet volt.
2019. jan. 20. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nem szeretem a "menet" kifejezést, mert az lehet rövid is meg hosszú is, az időtartam a lényeg. Nekem a legpotensebb pasim egy 40 éves volt 21 éves koromban. Este hétkor kezdtük és háromig tartott, közben kétszer ment el és mindig kb 20 percet pihent. Nekem meg ez alatt rengeteg orgazmusom volt.

35N

2019. jan. 20. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

6

30-45 perc szünet


N

2019. jan. 20. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
4, kb. fél- haromnegyed óras szünetekkel, de másnap 11 ig aludtunk , annyira kifaradtunk :) N 35
2019. jan. 21. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

A 3-as, nem tudom, hogy számolt, de nem jön ki.


Nekem 5 volt a max, az egy este alatt.


Szinte megállás nélkül pedig egyhuzamban 3 óra, 3 orgazmussal, már járni nem bírtam...de, kurvа jó volt...

2019. jan. 21. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!