Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért furcsa amikor azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért furcsa amikor azt mondom, hogy életem végéig meg akarom őrizni a szüzességem? 20/F

Figyelt kérdés
Nem azért akarom mert utálom a nőket hanem egyszerűen semmilyen testi kapcsolatba sem akarok kerülni a nőkkel és véleményem szerint nem is érdemlem meg. Nekem ez nem kihívás.

2019. jan. 20. 21:18
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
Miért ne "érdemelnéd meg"?
2019. jan. 21. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
Érdekes,az biztos.De ha életed végéig csak verni akarod!
2019. jan. 21. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:

Furcsa vagy nem senkinek semmi köze hozzá a te életed. Szerintem ez nálad lázadás az uralkodó erkölcsi norma és a szokások ellen.

Az ezzel a célod, hogy másoknak utat mutass, hogy el lehet térni. A sokak szerint normálisnak tartott sablonos élettől.

Nem a média, az egyház, a körülöttünk lévő emberek táncát kell járni. Hanem ki kell fejezni önmagunkat, saját életfelfogásunkat, és erősíteni kell a hozzánk hasonlóak táborát.

2019. jan. 21. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
Nem a rendszer teremtett minket, hanem mi hozzuk létre a rendszert.
2019. jan. 21. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 A kérdező kommentje:
Nem szoktam verni sem.
2019. jan. 21. 07:15
 16/34 anonim ***** válasza:
#14, Valami nálad komolyan elromlott haver :DDD
2019. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
0%
Azért az túlzás, hogy nem vered. Megbetegszel, bajod is lehet belőle! Ilyen fogadalmat ne tegyél! Ne legyél magad ellensége! Most még elmegy, de 25 év felett, már jelentkeznek a problémák. Aztán látogathatod a pszichiátert és az urológust.
2019. jan. 21. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
Miért lenne baja belőle? A szervezet orvosolja a problémát spontán (éjszakai) magömléssel.
2019. jan. 21. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
100%

Nálam már így 21 évesen is gondot okoz lelkileg a szex és barátnő hiánya. Nem merek kezdeményezni, és ahogy egyre görcsösebben vágyom rájuk egyre nehezebb lesz. De sajnos pu.nci vagyok a kezdeményezéshez éppen ezért már férfi ként se tekintek magamra amitől csak még rosszabb lesz az önbecsülésem ez egy ördögi kör :(

Neked valami hormonális gondod lehet valószínűleg.

2019. jan. 21. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 A kérdező kommentje:
Én nagy ivből szarom le a nőket.
2019. jan. 21. 13:39
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!