Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy déli országban élő fiú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy déli országban élő fiú, pasi mennyire tart majd szexuálisan vonzónak egy ilyen lányt mint én?

Figyelt kérdés
Tavasszal megyek Spanyol országba nyaralni,nagyon tetszenek a latinos,magas,vékony vagy sportosabb,kicsit izmosabb idősebb fiúk,pasik:)Alacsonyabb és eléggé vékonyka alkatom van így sajna nem vagyok annyira elégedett magammal:S:)Kb 1 éve annyira nem érdekelt még a szex,viszont mostanra már egyre jobban,csak nem tudom hogy az ottani pasiknak mennyire fogok tetszeni egyáltalán:S:)Tudok képet is mutatni magamról ha úgy egyszerűbb válaszolni:)Lenne esélyem ott ismerkedni helyi fiúkkal,pasikkal akár kaland céljából is?Nem lesz ciki nagyon ha ilyesmi céllal megyek majd oda egy fiúhoz ha tetszik nekem?:$:)
2019. jan. 23. 02:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha kaukázusi vagy, akkor tetszeni fogsz nekik, ugyanis ott egzotikumnak számítasz.
2019. jan. 23. 02:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Első válaszoló roppant buta sajnos. Spanyolországban is kaukázusi emberek élnek, egyszerűen az éghajlat miatt ritkább a szőke, kékszemű ember. Egyébként jöhet a kép kérdező.
2019. jan. 23. 03:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Szia. Attól h vékonyka vagy még nézhetsz ki jól :)
2019. jan. 23. 03:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem értem az összefüggést a külsőd, és az aggodalmaid között.

Ez egy nagyon csinos kombináció! A legtöbb férfi, a hozzád hasonló, törékeny "nőcskéket" szereti.


Küldj egy képet, hátha mégsem olyan vagy mint amilyennek gondolod magad.


38F


A nyelvet beszéled egyébként? Mert anélkül tényleg csak a külső számít, főleg ha szexelni mész..

2019. jan. 23. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Jöhet a kép.
2019. jan. 23. 04:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Nekem is tudsz képet küldeni?
2019. jan. 23. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Biztos működni fog a dolog! De kèp alapján könnyebb volna válaszolni.
2019. jan. 23. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Nekem is tudsz képet mutatni?
2019. jan. 23. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Szia muti a képet
2019. jan. 23. 06:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
No te preocupe! Les "machos" Espanoles gustan también rúbias o delgadas, no sólo "latinas" típika mente.. Mire, Espana es ún pais mui grande y hay total differente areas naturalmente en Andaluzia un poco más emóciónál. Cuanto ano tienes? Buena suerte pero cuidate nina!
2019. jan. 23. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!