Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Egy déli országban élő fiú,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy déli országban élő fiú, pasi mennyire tart majd szexuálisan vonzónak egy ilyen lányt mint én?

Figyelt kérdés
Tavasszal megyek Spanyol országba nyaralni,nagyon tetszenek a latinos,magas,vékony vagy sportosabb,kicsit izmosabb idősebb fiúk,pasik:)Alacsonyabb és eléggé vékonyka alkatom van így sajna nem vagyok annyira elégedett magammal:S:)Kb 1 éve annyira nem érdekelt még a szex,viszont mostanra már egyre jobban,csak nem tudom hogy az ottani pasiknak mennyire fogok tetszeni egyáltalán:S:)Tudok képet is mutatni magamról ha úgy egyszerűbb válaszolni:)Lenne esélyem ott ismerkedni helyi fiúkkal,pasikkal akár kaland céljából is?Nem lesz ciki nagyon ha ilyesmi céllal megyek majd oda egy fiúhoz ha tetszik nekem?:$:)
2019. jan. 23. 02:23
1 2
 11/16 StevenUp ***** válasza:

ma 07:04

Látom jól működik a Google fordító :D

2019. jan. 23. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Elméletileg van esélyed, bár ez nagyban függ attól hogy milyen helyen lesz a szállás. Milyen az ellátás, mert pl egy hotelbol aminek saját strandja van es all inclusive ellátást kértél kevésbé fogsz kimozdulni így az esélyed is kisebb hogy helyiekkel találkozz. A szórakozóhelyeken is inkább nyaraló emberek lesznek mert nekik nem kell másnap bemenni dolgozni. :’) Kép jöhet.
2019. jan. 23. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
nekem küldhetsz képet :D
2019. jan. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Ráadásul a kaukázusi nagyrasszon belül a spanyolokban van bőven, mediterrán/gracil-mediterrán/proto-mediterrán, norikumi, orientalid, szaharai, alpi és kelta-nordikus rasszból.

Azért az Ibériai-félsziget egy hatalmas átjáróház volt. Az első kolóniák közt egyszerre volt görög!!!, kelta és numida. Aztán előbb a sémi punok, majd a latinok jöttek. Az utóbbiak kolonizálták a legjobban. Majd jöttek előbb a vandálok, akik nem csak feldúlták, de kolóniát is hagytak(Andalúzia<-Vandal-úzia), majd a kelet-germán gótok alapították meg a nyugati-gót birodalmat. Majd végül a mór hódítás, akik közt már nem csak rendes mórok és berberek(numídiaiak leszármazottai), hanem beduinok, zsidók és új-asszírok is voltak.

Azt hiszem nem nehéz belátni, hogy igen csak sok nép keveredett. Bár az r1b markerek a leginkább jellemzőek rájuk. Szóval főleg latin-kelta a legtöbb. De azért koránt sem minden spanyol sötét hajú és sötét szemű. Akad bőven szőke és vörös is. Meg az sem mindegy, hogy most Katalóniába, vagy pl. Kasztíliába mész. Mert mindenhol más az arány azért.

Latin-Amerikában kevesebb a világos, mert köztük van sok mesztic és kreol ősökkel rendelkező.

2019. jan. 23. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Kép alapján szívesen véleményezném az alakodat!
2019. jan. 23. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Küldesz képet?
2019. jan. 23. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!