Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Minden férfit el lehet csábítani?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden férfit el lehet csábítani?

Figyelt kérdés

Családja van,komoly az illető, Viszont titkon mindig lesi azt a jóval fiatalabb,kihívó öltözetű,csinos kisnőt,oda van érte ez látszik,mert állandóan tátott szájjal bámulja,ha úgy adódik,mindig a közelébe igyekszik, hogy közelebbről nézhesse.

Ha ez a nem szégyenlős nőcske vagy lányka rámászna vagy megcsókolná esetleg elkezdene közeledni hozzá, még a legnormálisabb férfi sem állítaná le,szerintetek belemenne? A feleség egy nem kihívó, egyszerű,nem a legcsinosabb nő.



2019. jan. 24. 02:39
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
65%

A hűség szobrát nem rólunk, férfiakról fogják megmintázni. A mi agyunkban 4x akkora helyet foglalnak el a faj-, mint a létfenntartási funkciók.

Mindazonáltal a szerelem nagyon komoly visszatartó erő tud lenni, és azt sem szabad elfelejteni, hogy 30 év alatt a legtöbbünk egy kész gerinctanulmány. Egy tökéletes jellemóriás, akinek az értékrendjébe egyszerűen nem fér bele a megcsalás. felé közeledve aztán lemállik a kamaszos idealizmus már nem csak fekete és fehér létezik.

Ahogy Show mondta; fölött minden férfi gazfickó. Ennek különféle lelki okai vannak, amiket nagy divat - tévesen - kapuzárási pániknak aposztrofálni.

2019. jan. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
71%
*Ahogy Show mondta; 40 fölött minden férfi gazfickó.
2019. jan. 26. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
Ha otthon megkap mindent, de tényleg mindent, a szexben is, akkor nagyon kicsi rá az esély! F.
2019. jan. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
El
2019. febr. 13. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
56%

Én soha nem a partneremet csaltam meg, hanem elcsábultam valamitől. És volt ami több mint egy évtizedig tartott. Mivel családcentrikus vagyok, nem jutott eszembe hogy a családot gyermekeket veszélyeztessem.


Az a mondás, hogy a férfit a hasán keresztül lehet megfogni, rám sem, és még milliónyi férfitársamra sem igaz. Noha a hasunktól nem messze kell menni. És előttem szólók mondták az ösztönt. Elég baj az nekünk ha a farkunk feláll, az eszünk megáll, de így igaz. Ha a kislány vagy, ne akarj a szexen kívül mást. Ha a feleség vagy, higgadtan, kedvesen beszéld meg a férjeddel, hogy nem szeretnéd elveszteni.

És ha megengeded neki hogy elhálja vele a kállai kettőst, akkor sem igazán vesztettél, ha veled marad!

2019. febr. 13. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
Nyilván nem. Ez teljesen egyén és szituációfüggő. Akinek tényleg mindene megvan, azok legtöbbje nem fogja kockáztatni egy kóbor numeráért. Van akiket meg nagyon csábítani sem kell, mert amúgy is romokban a párkapcsolatuk és már csak valami apró jelre "várnak", hogy kiléphessenek belőle.
2019. márc. 26. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:

#25-ön nagyon jót nevettem 😅

Soha nem a partneredet csaltad meg, csak elcsábultál😅😅 Ezzem max csak magadat nyugtatod, de bizony a végeredmény ugyan az! ☝️Megcsaltad a partneredet.

Hazudtál neki-magadnak és a kapcsolatotoknak 🤷‍♀️

2019. márc. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!