Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért nincs orgazmusom partner...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nincs orgazmusom partnerrel?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok és egy kezemen meg tudom számolni hányszor volt orgazmusom szex közben vagy bármikor, ha voltam valakivel. amikor magamnak csinálom akkor percek alatt el tudok menni. több kapcsolatom volt, nem mondanám hogy a másik fél volt mindig béna. emiatt a problema miatt hamar megunom a baratommal szexet, es nem sokaig tudok fent tartani igy egy kapcsolatot. mit tehetnek? valaki hasonló cipoben?
2019. jan. 24. 07:27
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Ha szégyenled magad izgatni közben csináljátok hátulról úgy nem látja.

De ez általában izgatja a pasikat.


Az is lehet hogy annyira a saját kezedhez vagy szokva, hogy azért nem megy.

Ne nyúlj magadhoz, egyszer eljön az a pont amikor sikerülni fog.

2019. jan. 25. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
szoktam magamnak csinálni szex közben, úgy el tudok élvezni. hosszú távon viszont unalmas és lehangoló hiszen más magamtól elélvezni mint más által. ez olyan mint a masszázs. :) közös masztik is szoktak lenni nem vagyok szégyenlős. epp ez a gond, hogy nem arra van szükségem, hogy maszturbaljak szex közben. de szerintem senkinek sem. ahhoz partner sem kell. az lehet jo otlet hogy nem nyulok magamhoz egy darabig.
2019. jan. 25. 11:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!