Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha még soha nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha még soha nem volt orgazmusom? 21L

Figyelt kérdés

Már az összes pózt kipróbáltunk a barátommal, szeretem, és vonzódok hozzá szexuálisan. Ő nagyon ügyes..és sokat szokott kényeztetni.mégsem sikerült még sosem. Maszturbálni nem szoktam, ez számíthat? Lehet az az oka,hogy rágörcsölök?

Előtte más férfival is voltam, akkor sem sikerült. Tanácstalan vagyok,mit tegyek?


2019. jan. 15. 18:11
 1/9 anonim ***** válasza:
76%

Nem vagyok túl tapasztalt de szex közben nekem sem megy. Pedig én szoktam maszturbálni.

Szerintem rágörcsölünk és nem engedjük el magunkat teljesen közben

2019. jan. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
masztizz, és gyakorold az orgazmust, és menni fog.
2019. jan. 15. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet hogy nem fejlődtél ki szexuálisan.Nekem 10 és fél évesen is nagy szexvágyam volt és már maszturbáltam és idősebb nők után koslattam.Közben meg ránézésre mint a Nemecsek.Lehet hogy alacsony az egyesülés.
2019. jan. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Ne add fel! Az én feleségem sem maszturbált soha, és sokáig neki sem ment. Mondjuk az is biztos, hogy én sem voltam ügyes, tapasztalatlan is voltam, meg túl fiatal is. Hónapok után egy reggel azt mondta, hogy furcsa álma volt, és azt hiszi, hogy álmában orgazmusa volt. Attól fogva minden megváltozott, és majdnem minden alkalommal sikerült neki.
2019. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csináld magadnak is hát ha úgy sikerül.
2019. jan. 15. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
"Maszturbálni nem szoktam" Akkor valoszinüleg nagyon alacsony a késztetés nálad ezen a téren. Alkati dolog is lehet, de erös gátlás is. Ezt neke d kellene felderitened elöször.
2019. jan. 15. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nekem is hasonló gondjaim vannak, de én bízom benne, hogy a megfelelő partnerrel sikerül. Maszturbálj, tapasztald ki mi a jó magadnak és mutasd meg a barátnodnak, segíts neki, beszéljetek róla. Ha kell tanácsa masztizással kapcsolatban és hogy hogyan csináld, akkor nyugodtan írj, abban tudok segíteni, sajnos hogy szex közben legyen orgazmusod más tészta, esetleg a lovagló pózt próbálgassátok sokat.
2019. jan. 15. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Hát én még ilyen leányzóval nem találkoztam Oo

Lazulj el és csak élvezd a dolgot. Az én párom se maszturbál, mert nem szereti és nincs is rá szüksége,de soha nem is csinálta magának.

2019. jan. 15. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Elobb volt gyerekem, mint orgazmusom. 😂

Egyszer kiprobaltunk egy uj pozt es elmentem. Elotte senkivel, sehogy, magamnak se. Onnantol szinte mindig.

Csak lazulj El es elvezd...

2019. jan. 15. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!