Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit fog szólni, ha megtudja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit fog szólni, ha megtudja, hogy szűz vagyok, felnőtt nő létemre?

Figyelt kérdés

Ő 39,én 27.

Komoly lett a kapcsolat,szépen elmélyültünk egyás iránt és lassan el kell neki mondani.Ő biztos,hogy nem gondolná,már csak a korom végett sem.

Csinos vagyok,szép arcú és nem vagyok vallásos,nem akarok házasodni és semmi rossz emlékem nincs.Egyszerűen nem passzoltunk a korábbi férfiakkal.


Viszont őt már nagyon kívánom,biztos,hogy akarom vele,csak félek a reakciótól.


Férfiak,mit reagálnátok hasonló helyzetben?


2019. jan. 26. 05:30
1 2 3
 1/21 anonymousreview60 ***** válasza:
75%

Én megtisztelve érezném magamat, és tudásom legjavát bevetve segíteném át a defloráción a hölgyet, és igyekeznék minden korábbi elvesztegetettnek gondolt évét pótolni.

38F

2019. jan. 26. 06:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
megfordulna a fejedben egy pillanatra,hogy " ezt inkább akkor hagyom" ?
2019. jan. 26. 06:14
 3/21 anonim ***** válasza:
64%
Én szeretek első lenni mindenben! Volt szűz barátnőm és nem szűz is. Aki nem volt szűz azt mondta nekem egyszer, hogy de jó lett volna ha én lettem volna neki az első!
2019. jan. 26. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
70%
Örülnék egy ilyen nőnek
2019. jan. 26. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:
miért?
2019. jan. 26. 07:50
 6/21 anonymousreview60 ***** válasza:
56%

"megfordulna ..." Nem!

Egyrészt: Ez egyfajta megtiszteltetés, hogy rámbízta. Másodrészt: A lány izgulhat, görcsölhet, ami az "olajozott" menet ellen hat. Amikor ennek ellenére is sikerül neki nem rossz élményt, horribile dictu orgazmust, okozni, az nagyon jó érzés lenne nekünk is (és nem kis mértékben hízna tőle a májaM).

Harmadrészt: Ha nem lennék ennyire sem empatikus, akkor sem mondanék nemet, mert akkor a szűz lány is felkerül a trófeák közé.

Negyedrészt: Már csak azért is vállalnám, hogy elmondja nekem, miért várt eddig vele, mert kívàpáncsi vagyok, mert a 27 éves szűz lány az nem rettenetes, na de már kissé túlvárakozott szerintem. A 27 évesen szűz fiú az gáz. Nagyon. Tudom, mert az voltam.

2019. jan. 26. 07:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
71%
Én biztos örülnek neki... meg ez a szeretett legfelsőbb jele lenne hogy velem akarnad elveszíteni. Biztos nem fordulna meg a fejembe hogy ezt akkor nem
2019. jan. 26. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
meglepődtem
2019. jan. 26. 08:32
 9/21 anonymousreview60 ***** válasza:
Min lepődtél meg?
2019. jan. 26. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
79%

Kedves kérdező!


Akármilyen furcsa. Léteznek/vannak olyan lányok. Akik a házasságig,vagy egyébb más ok miatt.Tartogatják a szüzességüket. De vannak a hozzád hasonló lányok.Akiknek spontán így alakult.

Elszaladt az idő veled. Nyílván időközben nem azon gondolkodtál,hogy "hű a szüzességem".

Most elérkezettnek érzed az időt,ahhoz hogy megtörténjen.

Van férfi aki örül egy ilyen "lehetőségnek". De van akiben kételyek merülnek fel,vagy megijednek.S félnek a tapasztalatlanságodtól.

Teljesen mindegy hogy mennyi tapasztalatod van. Egy férfi,ha szeret.Akkor ezt elfogadja,s megtanít.

Te azt írtad hogy a kapcsolatotok komollyá vált.

Ezért azt javaslom,hogy mond el neki még a nagy nap előtt! Mert a férfiak néha rosszúl kezelik a meglepetéseket.Legyen az negatív,vagy pozitív.

Mond el minél előbb hogy fel tudjon készülni,ő is a te nagy napodra.

Én örülnék ha adódna egy ilyen lehetőségem.

2019. jan. 26. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!