Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Először fogok szexelni, és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

XX1918 kérdése:

Először fogok szexelni, és mindezt hármasban. Milyen tippeket tudnátok adni? :D

Figyelt kérdés
Egyik lány barátomnak sikerült meggyőznie a pasiját, hogy hármasban csináljuk. Még nem szexeltem senkivel, de nem is akarok 5 perc után elélvezni. Milyen tippeket tudnátok adni egy 19 éves srácnak?

2019. jan. 27. 19:52
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
el fogsz elvezni 5 perc utan, de majd a kovetkezo menetet jobban birod
2019. jan. 27. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Gyakorold előtte az óvszer felhelyezését, illetve maszturbálj abban. Nehogy ott bénázz a felhúzással meg azzal, hogy folyton lelankadsz ;)

Illetve beszéld meg velük, hogy mit engednek neked mint beszálló (pl. csókolózhatsz-e, hova mehetsz el, stb)

2019. jan. 27. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Arra is készülj fel, hogy a másik srác téged is meg fog dugni. Másként nem ment volna bele.
2019. jan. 27. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elsőre hármasba menni bele elég bátor dolog
2019. jan. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy öreg barátom szerint azért jó a gruppenszex mert lehet lazsálni!

Ne parázz hogy hamar elsülsz, majd az ötödiknél több időd lesz!

De arra számíts, hogy a srác biszex és szopni akar. De ennyit egész biztosan megér ez a kaland! :-) Sok sikert!

2019. jan. 27. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
35%

EZ nem lesz jó neked, lehet olyan rossz élmény hogy elmegy a kedved nagyon sokáig a szextől.

Mi van ha ki akarnak cikizni? Vagy tényleg téged is meg akar dugni?

Kikötöznek és azt csinálnak veled amit akarnak.

2019. jan. 27. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
49%
ez miért van a hetero topikban... ? szerinted az a srác az vagy te az vagy? :D
2019. jan. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
39%

hűű de nem ajánlom egy kezdőnek, hogy hármasba csinálja. Ahogy egy kezdő úszónak sem, hogy egyből versenyezzen másokkal.


Mivel semmi tapasztalatod nincs, ezért nem lehet kitalálni mi lesz. Pl. ha a pasit kellett meggyőzni, akkor ő lehet féltékenykedni fog, vagy tudat alatt téged rombolni, alázni, mert nem ő akarta ezt és mivel te instabil lábakon állsz kezdő mivoltod miatt, nagyon mellre fogod szívni.


Kezdőnek nem ajánlom a hármast, én még nem kezdőként is óriási élményként éltem át, mind negatív és pozitív oldalt. Ha picit is féltékeny lettem volna és bizonytalan, akkor egy életre sebet ejtett volna rajtam.


Azt tudom inkább elképzelni, hogy nem egyszerre csináljátok, hanem inkább felváltva, hogy legyen időd 1-1ben a lánnyal, míg a pasi néz

2019. jan. 28. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Na megtörtént?
2023. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!