Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szaunában ez normális?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szaunában ez normális?

Figyelt kérdés
Hétvégén közösen voltunk anyámmal meg a pasijával wellnesezni, és pasija kb tök pucéran ült be a szaunába.

2019. jan. 29. 11:42
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Há most képzeld mán el milyen hülyén nézett volna ki sínadrágban meg pulcsiban sállal.
2019. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
7-es vagyok. Félreérted, én csak kiraktam, amit privátba írt nekem.
2019. jan. 29. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
39%
Otthon, baráti társaságban elfogadott a meztelen szaunázás. De pl welnesben, ahol idegenek is vannak nem normális, és nem elfogadott hazánkban. Máhol lehet......
2019. jan. 29. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 mooti ***** válasza:
100%

Bocsi 7-es, akkor ez nem rád vonatkozik, hanep arra, aki privátba írta ezt.


13-as: azokon a helyeken, ahol betartatják a szaunázás szabályait még hazánkban is, a szaunába csak ruha nélkúl törölközõvel engednek be.

Neked ha tetszik ha nem, ez az egészséges szaunâzás.

2019. jan. 29. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%

Szaunazni csak meztelenül. Max egy törolköző, azért hogy magad alá terítsd.

39N

2019. jan. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%

Itt a kommentek között mindenkinek igaza van!

az, hogy valaki meztelenül szaunázik az teljésen normális dolog.

Az olyan ember aki nem bírja a meztelen emberek látványát az ne menjen ilyen helyekre.

Ugyan is a meztelen test a leg természetesebb dolog az ember életében.

Én és az összes haverom képesek vagyunk egymás előtg átöltözni, vagy akár teljésen meztelenül lenni. És hozzáteszem nem vagyunk melegek.


És az, hogy nem vagy képes elfogadni az egy nagyon hülye viselkedés. Mert gondolom neked is ugyan olyan dolog lóg a két lábad között mi t neki.

2019. jan. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 Kqwert Gábor ***** válasza:
100%

A szaunázás meztelenül teljesen normális dolog, esetleg törülközőt lehet tenni magunk alá. Szégyenlősebbek betekerhetik magukat szaunalepedővel, de a fürdőruhából kigőzölgő festékanyagok károsak az egészségre.

Én a meztelen szaunázás híve vagyok!

42/F

2019. febr. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
100%

Szaunában elfogadott a meztelenség. Akit ez zavar, ne menjen be.


Én nem szeretem a rockot, nem is járok rockkoncertre. Aki viszont szereti, annak meg nem szólok be.

Ez így tiszta sor, nem?

2019. febr. 5. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
Mi pl. meztelen szoktunk. 36N
2019. febr. 7. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%
Szaunázni csakis meztelenül. A fürdőnadrágból káros a kipárolgás. Én és a haverok is meztelenül szoktunk.
2019. febr. 10. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!