Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Elkaphattam valamilyen nemi...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elkaphattam valamilyen nemi betegséget orál alatt?

Figyelt kérdés

Tavaly nyáron történt, csak most valahogy sajnos az eszembe jutott, meg sokszor eszembe jut, hogy mit műveltem.

Egy barátom volt 3 évig, elsők voltunk egymásnak. Csak megcsalt. Én végtelen szomorú voltam. És lázadtam kicsit.. egy táborban megtetszett egy srác. Mindennap sokat voltunk együtt és minden este csak velem táncolt, ami nekem nagyon jól esett. Folyton megakart csókolni és végül hagytam a 2. Napon. Eléggé sokat csókolóztunk. És elvileg már attól is lehet elkapni valamit.

Aztán én hülye! Bevettem a számba a szerszámát aznap este egy kis időre. De más nem történt. Nem ment el csak egy kicsit vettem be. És őszintén nagyon bánom, mert annyira azètt nem tudtam ki ismerni. Kiderült neki is előttem 3 éves kapcsolata ment tönkre és mikor vége lett a tábornak újra összejött a lánnyal.

Ez nem baj, örülök nekik, mert ők legalább megtudták oldani a problémát. De én borzalmasan szarul érzem magam, hogy ezt tettem.

Utána másnapra nagyon kifakadt a szám. Egyébként is hajlamos vagyok rá. Stresszeltem is a szakítas miatt meg a továbbtanulás miatt. Egy kis alkoholt is ittam azokon a napokon, illetve 3-4 órákat aludtam. Meg volt egy csajszi akinek ki volt fakadva a szája. És mindenki ugyanabbol az ubegbol ivott, úgyhogy lehet tőle kaptam el, nem tudom:(

De most ideges vagyok, hogy lehet, hogy amiatt hogy bevettem a szerszámát a számba valamit elkaptam. Meg tényleg a csók is zavar.

Nem is értem hogy tehettem ezt. Pedig azóta is meg az előtt is sose akartam ilyet tenni. :(



21L



2019. jan. 31. 11:34
 1/10 anonim ***** válasza:
20%
Te hülye vagy kérdező!
2019. jan. 31. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Sima herpesz


Ha félsz csináltass egy tesztet mindenképp

Valoszinübb h neki lett herpeszes a pocse mint hogy te össze szedtél valamit

2019. jan. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
48%

Kifakad alatt herpeszt érted?

Herpes simplex 1 nem nemibetegség, persze lehet ott is de többnyire szájon okoz problémát. Attól kaptad el, hogy minden jöttment után iszol. És a herpesek csak a felbukkanási idejük alatt fertőznek, ha a srác farkán nem volt semmilyen seb nem tőle lett bajod.

Max a srác szívhatja meg ha ráment a nemiszervére, ott azért kellemetlenebb. Ha máskor valami van a szádon ne rakd más testrészeire.

2019. jan. 31. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
7%
🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️🤦‍♀️
2019. jan. 31. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Amikor bekaptam még nem voltam herpeszes. Másnap jött ki.
2019. jan. 31. 11:54
 6/10 anonim ***** válasza:
nagyon hosszú a beszámoló, de igen, elkaphatsz betegségeket, de sokat nem
2019. jan. 31. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Még szerencse, hogy nem nyalt ki! Szegeny srac tuti herpeses lett tőled.
2019. jan. 31. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Egy dolgot érdemes tudni: a herpeszvírus egy életen át a szervezetben marad, ha egyszer bekerült, ellenben normális esetben csak ritkán okoz tüneteket. Szóval nem túl valószínű, hogy pont az oráltól kaptad el. A legtöbben még gyerekként elkapják cseppfertőzéssel, ahogyan velem is megesett. Évente 1x kijön sajnos. :/


Az ajakherpesz a HPS-1, a nemiszervi herpesz a HPS-2. Szóval, ha nem ugyanaz a vírus okozza, akkor pusztán a nemi szervétől nem lehet ajakherpeszed. Hacsak nem orálozott valakivel előtted, aki után nem fürdött a srác.


Szóval a csókjától kaphattad el, vagy mert mások italából ittál. Jobbulást!

2019. febr. 2. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Utolsó, mindkét herpesz okozhat tünetet mindkét testrészen, de a másik területre valóét nehezebb elkapni. Annyiban igazad van, hogy hsv 1 et a többség elkapja gyerekként. A HPS meg nemtudom mi a fene, mert HSV okozza a herpeszt, herpes simplex vírus....
2019. febr. 2. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

"Meg volt egy csajszi akinek ki volt fakadva a szája. És mindenki ugyanabbol az ubegbol ivott"

Ne ez az, amit sose csináljatok!

2019. márc. 10. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!