Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vannak olyan lányok akik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan lányok akik megsajnálják a szűz viszonylag helyes fiúkat és "segítenek" nekik?

Figyelt kérdés
Ha egy lány ilyen helyzetben lenne akkor én tuti nem mondanék nemet:D
2019. jan. 31. 22:48
 1/9 anonim ***** válasza:
78%
Egy 20as sokat lendít a segítőkészségükön
2019. jan. 31. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 Clay Morrow ***** válasza:
73%
Álmodj.
2019. jan. 31. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Nincsenek, a sajnálat nem szexuális kategória, nincs ilyen fétis.
2019. jan. 31. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

En ilyen esetben inkabb azon gondolkodnek el,hogy mi az oka annak,hogy meg szuz vagy. (Nem rossz indulatbol, csupan tenyleg erdekel.)

21L

2019. jan. 31. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

4. Válaszoló

Nemár h a kérdésből nem jött le :D aki ilyenen filózik az csak fura lehet

2019. jan. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Persze hogy te segítenél mert férfi vagy és máshogy vagy bekötve némelyik röptében a legyet is ha tudná...:D Egyébként inkább hangzik ez szánalmasan mint izgatóan de nagy a világ szóval én rávágom hogy lehet ilyen de ott más is szerepet játszik megfogja a személyisége kapcsolatot szeretne stb.
2019. febr. 1. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ki sajnálna meg annyira valakit, hogy lefeküdjön vele, hogy végre ne legyen szűz?😓 Főleg ha még ronda is..
2019. febr. 1. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Figyi, még a kérdésed is szánalmas. Bocsi de a férfi legyen férfi. Keress nőt, próbálkozz, járj el otthonról. Ha találkoznék egy helyes sráccal és kiderülne hogy annyira töketlen, hogy ilyen kérdésekkel próbált lányt összeszedni, hát... szóval érted.
2019. febr. 1. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Biztos vannak, de én nem tartozom közéjük.

Senkivel sem szexelnék sajnálatból, főleg olyannal nem aki még sajnáltatja is magát.


Szerintem is egy férfi legyen férfi, ez lelombozó egy nő számára ha vki ilyet kér. Tegyél ellene, és ne sajnáltasd magad mert ez szánalmas.


Ha egy csaj szűz az más, persze h minden pasi rárepűl ha megtudják h szűz, mert ők akarnak lenni az elsők akik betaníthatják, szűzteleníthetik.


L

2019. febr. 1. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!