Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Felmentem egy lányhoz, de nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Felmentem egy lányhoz, de nem állt fel. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
Lassan 2 hónapja szakítottam egy lánnyal (egy évig voltunk együtt). Azóta nem volt szex az életemben, így volt rá lehetőségem és felmentem egyik hölgy ismerősömhöz, de nem állt fel. Mit tehetek? Hiányzik a szex. 26/F
2019. febr. 1. 00:25
 1/4 anonim ***** válasza:
65%
Rástresszeltél valszeg vagy nem akartál igazán szexelni a csajjal. Keress egy olyan lányt aki türelmes veled és addig kézimunkázik míg nem áll fel. Gondolom ha magadnak csinálod feláll. 22/N
2019. febr. 1. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
71%
Hát máskor nyisd ki a szádat és kérd meg udvariasan a hölgyet, hogy álljon fel. Mit kell túl bonyolítani?
2019. febr. 1. 02:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A szex hiányzik, vagy a lány?
2019. febr. 1. 03:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Mert a fejedben még az exed teste él. A lány nem olyan volt mint az exed. Ilyenkor derül ki, hogy a férfiakat se mindig a lyuk mozgatja.
2019. febr. 1. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!