Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A színesbőrű (fekete, afrikai,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A színesbőrű (fekete, afrikai, afroamerikai, jamaicai, surinami, stb. ) lányokkal vagy nőkkel mi a tapasztalata a szexszel kapcsolatban a fehér fiúknak vagy férfiaknak?

Figyelt kérdés

Fiúk, férfiak voltatok már ilyen lányokkal/nőkkel? Hozzátenném én lányként kérdezem ezt.


Nem hagy nyugodni, hogy egyszer hallottam egy fura megállapítást róluk, amit nem részleteznék. Természetesen ez nem volt rasszista, csak az illető volt már színesbőrű lánnyal és bizonyos oknál fogva nagyon nem volt elégedett. De vajon minden fekete bőrű csajjal szemben elégedetlenek a fehér srácok?



2019. febr. 9. 16:26
1 2
 11/19 thinktank ***** válasza:
# ilyen simán van, az eltérő rasszoknak más az illata, illetve az étrend is befolyásolhatja. pl az ázsiaiak azt monják a fehérekről, hogy romlott tej szagunk van
2020. jan. 23. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 Roman00SA ***** válasza:
70%
Kesernyesebb illat nekunk nem megszokot.de amugy a roma lanyoke is mas illatu meg az azsiake is
2020. jan. 25. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
88%

Én nem tapasztaltam Kongói származású (már itt született) partneremnél semmilyen extra illatot. Olyan illata volt, mint bármelyik ápolt, igényes nőnek.

A tenyere viszont valami fantasztikusan puha volt. (persze, ez nem csak genetikai, hanem az ápoltság hatása is)

2020. jan. 25. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
100%
mint a fehérekkel úgy általában :)
2020. márc. 23. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

New yorkban éltem 10 evet, 3 fekete nővel voltam, valóban más a testszaguk mint a mienk... nem mondanám magát a szagát izgatónak, inkább az, hogy fekete... 1 volt korom fekete, a másik 2 csak az a csoki... szerettem volna eg, mulattot is a skalpjaim közé, de az sajnos nem jött össze soha... mulattoknál rettenetes a konkurencia, mindenki azokra megy...

Latin amerikai volt pár, és a feleségem is az... a latin amerikaiak istencsaszárok... egyszerűen a magyar csajokhoz képest annyira szabadok, nyotottak, mozgékonyak, a genetikájuk pedig... (nagy csöcs, nagy segg)... gyilkos amit szex közben tudnak művelni az emberrel.

2020. márc. 23. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
100%

Igaz én lány vagyok de volt baratnőm afroamerikai.picit tényleg más az illatuk mint a fehér nőknek.de engem egyaltalán nem taszított.

19/L

2020. ápr. 2. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
73%
Magyarokat nem vennem a feher kategoriaba. Ezek a nok kulturaltabbak, mint felenk keleten.
2020. ápr. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
100%
Jó élmeny volt de biztos ez is egyénfüggő. Egy fekete lánnyal voltam eddig. F/19
2020. ápr. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
0%
Menj ki a Kongó medencébe..Gorillák a ködben..
2021. jan. 2. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!