Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ti észre veszitek azt egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti észre veszitek azt egy fiún ha szűz?

Figyelt kérdés

Ha igen akkor miből?


Sokszor gondolkozom ezen, hogy rólam vajon mit gondolatnak mások. Pl akik ismernek azok tudják hogy nem volt még barátnőm.

A kinézetemmel nincs különösebb gond szerintem. Viszont a személyiségem eléggé csendes, visszahúzódó, viszont nem vagyok félős, önbizalomhiányos, határozatlan.

Ti ezek alapján mit gondolnátok rólam?

20 éves már elmúltam.


Szexeltem már.


2019. febr. 10. 21:44
 1/3 anonim ***** válasza:
35%

Ha szexeltél már akkor nem vagy szűz.

így nem értem miért tetted fel a kérdést ?

Viszont a kérdésed tartalma azt sugallja ( legalább is nekem ) hogy még nem szexeltél és arra vagy kiváncsi hogy ez látszik e rajtad és vajon ezért nem volt e még barátnőd.

Erre a válasz : igen ! Az meglátszik a viselkedésében a lányok hoz való hozzáállásodon, mindenen. És 20 èv fölött egyre reménytelenebb hogy ez változni fog. Szóval kezdj megbarátkozni az egyedül léttel és a magánnyal.

Jobban jársz ha beletörődsz mintha reménytelenül küzdész ellene.

2019. febr. 10. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

stílus, megjelenés, kisugárzás, és természetesen ha beszélgetsz vele, akkor hamar kiderül, hogy ki tapasztalatlan és ki nem. Ugyanúgy lányoknál is.

Első benyomásnál lehet tippelni, de inkább beszélgetés közben derül ez ki

2019. febr. 11. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én nem veszem észre.
2019. jún. 4. 04:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!