Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire gyakori, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire gyakori, hogy egy borotvált puncis csajt direkt izgat, hogy a pasija szőrös, vagyis az, ahogy a srác fanszőrzete hozzáér a csupasz nunijához dugás közben?

Figyelt kérdés

És ezért direkt kéri a pasit, hogy hagyja meg természetesnek.


Életkor megadásával írjon, aki ilyen, illetve akinek van erről tapasztalata vagy kulturált véleménye.



2019. febr. 11. 20:39
1 2 3 4 5
 21/45 anonim ***** válasza:
32%
Komolyan, valaki magyarázza már el, hogy mi izgató a szőrben??
2019. júl. 28. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/45 anonim ***** válasza:
90%

Nekem kifejezetten bejön ha szőrös a pasinak, szerintem férfias és izgató.

L/22

2019. aug. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/45 anonim ***** válasza:
82%
18 a barátnőm, mind a ketten szeretjük egymáson, ha van egy kis szőr és nem csupasz. Engem izgat is a látványa :D 19/F
2019. aug. 14. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/45 anonim ***** válasza:
93%

Nagyon izgato :)

Egyebkent erdekes, de tobb ferfi is kerte tolem, hogy az elso par alkalom utan, amikor mar ismertek jobban, novesszem meg a puncimon a szort...

Nem mondom, imadom, amikor naturban vagyok, es ugy nyalnak, netan a fenekemhez teved a nyelve, es csiklandozza a popsilyukam... :)

Nyammm, pici orgazmusok :)

2019. aug. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/45 anonim ***** válasza:
90%

#24

27/L

2019. aug. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/45 anonim ***** válasza:
100%
Engem izgat, nekem csupasz a puncim de a parom amiota ismerem ketszer borotvalta eddig le, de az ugy nem is tetszett! Nem kerem ra, hogy hagyja meg, magatol meghagyja es nem borotvalja le! Imadom ha szoros egy fasz! :)
2019. aug. 23. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/45 anonim ***** válasza:
26%
#24 most tényleg az írta le, hogy izgatja, mikor a szőrös seggét csiklandozza a pasi nyelve? Jó ég, mik vannak....
2019. aug. 24. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/45 anonim ***** válasza:
9%
Igy olyan gyomorforgato belegondolnom
2019. szept. 18. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/45 anonim ***** válasza:
89%

Izgi,ha nem teljes erdő van lent,hanem igazított. A borotváltról ( mérettől függetlenül) gyerek kuki jut eszembe.

Egy férfin legyen szőr szerintem! -igenyes keretek között-

2019. okt. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/45 anonim ***** válasza:
22%
Én se értem, mi izgató ezeknek a szőrben. Orál közben nagyon higiénikus lehet. Én például szeretem a heréket is kényeztetni, azt meg szőrösen nem lehet. De mindjárt leírják, hogy ők úgy szokták. K&&rva guszta.
2019. okt. 4. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!