Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap fognak körülmetélni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fognak körülmetélni de tegnap megismerkedtem egy csinos lánnyal és hétvégén nálam alszik, akkor már lehet ugye együttlét?

Figyelt kérdés
Nem akarom kihagyni ezt a lányt. Hétvégén szeretnék dolgokat tőle, működhet így?
2019. febr. 13. 15:05
1 2 3
 11/23 anonim válasza:
Kb két hétig ne szamits szexre ,hétvégére a farkad meg akkora lesz mint soha eddig ,fájdalommal jár sokáig ,volt részem benne ,szóval tudom milyen
2019. febr. 13. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
minek metélnek körül egyáltalán? ez csonkítás..
2019. febr. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 Estienne ***** válasza:
Akkor is szipogni fogsz ha merevedésed lesz és pattognak a varratok. Öcsém, pár napig csak kamilla teába áztatod a farkad, nem punciba :D
2019. febr. 13. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:

minek metélnek körül egyáltalán? ez csonkítás..


Súlyos gyerekkori szűkületem van, már a vizelés is neheze n megy és 34 éves vagyok

2019. febr. 13. 19:14
 15/23 anonim ***** válasza:
Be lesz kötözve amúgy
2019. febr. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:

Na elküldte idő előtt....


Szóval be lesz kötözve a farkad, ha pici merevedésed lesz, ordítani fogsz.


Amúgy hogy szexeltel ezelőtt, ha ilyen durva phimosisod van?

2019. febr. 14. 05:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 A kérdező kommentje:
16. Csak óvszerrel tudtam de az jó volt úgy, óvszer fixálta a bőrt így nem fájt
2019. febr. 14. 06:42
 18/23 anonim ***** válasza:
100%

Eszedbe sem fog jutni! Vagy a mütétet vagy a lányt tedd egy hónappal késöbbre.

Ja, és azt ne csináld, hogy mütét után felhívod magadhoz, nem mondasz neki semmit az egészröl, és nem dugod meg. Baromira meg tudnak sértödni, ha adják magukat, de a férfi nem él a lehetöséggel.

2019. febr. 14. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Na hogy ityeg? Vagy fityeg? :D
2019. febr. 15. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
19. Hát semmit nem aludtam úgy csíp szorít fáj ez a szar. Hát még nem mondtam le. Remélem holnapra jobb lesz legalább lassan csinálja vagy én elégíteném ki..... Félek ha ezt lemondom szex vele többet nem lesz
2019. febr. 15. 06:21
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!