Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Holnap fognak körülmetélni de...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Holnap fognak körülmetélni de tegnap megismerkedtem egy csinos lánnyal és hétvégén nálam alszik, akkor már lehet ugye együttlét?

Figyelt kérdés
Nem akarom kihagyni ezt a lányt. Hétvégén szeretnék dolgokat tőle, működhet így?
2019. febr. 13. 15:05
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%

Ha e miatt nem lesz szex akkor azért a csjért nem kár.

Viszont ha erőlteted magaddal nagyon kib..zol.

De érzed azt te.

2019. febr. 15. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 Estienne ***** válasza:
Elő ne vedd azt a vörös, duzzadt, sebes fas¤t a csaj előtt bas¤d ki :D Esélytelen, ebbe nyugodj bele. Majd 2-3 hét múlva esetleg.
2019. febr. 16. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Fel sem fogom, hogy körülmetélés után ezt hogyan lehet így gondolni vagy orvos ne figyelmeztetett volna. 1 hétig kötözgetni és kezelni kell, az önkielégítés is veszélyes, én 3 hét után nyúltam magamhoz, orvosi tanács szerint pedig szexre kicsivel még többet kell várni. Nem lehet csak úgy beleugrani, előbb ki kell tapasztalni. Erre gondolni kellett volna, illetve komoly kapcsolat esetén egy lánynak meg kéne értenie.

Azt pedig neked magadnak kéne tudni, hogy miért történik a körülmetélés.

2019. febr. 16. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!