Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Olvasom a leirasokat a rosszla...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olvasom a leirasokat a rosszlanyokon. Erdekes elvarasok (? )

Figyelt kérdés

Na szoval mindegyik snajdig uriembert keres, meg legyel full apolt (de azt nem reszletezik, miben merul ki), meg ha valami csunyat szolsz, akkor kapasbol letilt stb.


Csak en talalom furanak ezeket a magas elvarasokat, ugy hogy meg Deak is jar az egyuttlet melle? Illetve tobbszor olvastam itt is, hogy elutasitotta a sracot a prosti, van akit zsinorban 8(!!!). Van itt aki rendszeresen igenybeveszi ezeket a lanyokat? Kicsit felek toluk megmondom oszinten, amiket olvasok... Nem tudom, meg tudnek-e felelni....


(Zarojelben megjegyzem, hogy ha ezeknek a lanyoknak ilyen elvarasai vannak, akkor a baratno-alapanyagnak milyen lehet.... De ez mas lapra tartozik)



#prostituált #penztkeresmegpapol
2019. febr. 14. 16:44
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
97%
Te sem dugatnád meg magad bármi jött-ment csürhével... Més pénzért se.
2019. febr. 14. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
93%

Az ápoltság,a tisztelet megadása nagy elvárás?

Attól hogy prostituált fogadni kéne neki egy alpári koszos büdös embert?


A prostituáltak is Nők ,Emberek.

Alap hogy megadod neki azt a tiszteletet ,hogy emberszamba veszed normálisan kommunikálsz és minimum tiszta ruhába mész, fürdésre általában van lehetőséged, ha lakásos lányhoz mész.

Az Emberség alap Embertársaddal szemben,függetlenül attól,hogy miből él,szerintem.


N

2019. febr. 14. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
98%
Az miért nagy igény a részükről, hogy legyél ápolt? Értsd: legyen tiszta a ruhád, fürödj meg előtte, vágd le és takarítsd ki a körmeidet és mossál fogat. Ezek számodra kivitelezhetetlen dolgok? Az udvariasságnak szintén alapnak kéne lennie, ha már egyszer megengedi, hogy lefeküdj vele, nem? Te 10 ezerért lefeküdnél valami büdös, igénytelen bunkó csajjal? Nemhiszem.
2019. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:

Igazából nyílván meg van a joguk válogatni...

Ő dolguk.


Engem csak az szokott idegesíteni, ha olyat várnak el amit Ők maguk sem teljesítenek...

Illetve még kicsit az, hogy egy pl. 24 éves hirdető miért nem fogad 26 alattit és szüzeket sem.

Egyre több ilyen hirdetés van.



Amúgy én már többször voltam lakásos prostinál és én is félős vagyok, ezért inkább olyanokat választottam akik bevállalósabbak és maguk sem tökéletesek.

2019. febr. 14. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
0%

A probléma az, hogy néhány hirdetőnek már azzal is problémája van, ha nincs tökéletesen szabályos fogsorod, túlsúlyos vagy (nem 200 kg, hanem csak pocakos) vagy ha szakállad van, vagy akár hogy nem vagy jóképű...


Amúgy ezekhez is meg van a joguk a hirdetőknek, csak azért lássuk be, hogy furcsa és kicsit igazságtalan. Illetve a kizárt pasiknak, akik ettől még nem lesznek igénytelenek nagyon rossz lehet, hiszen sokáig az egész szakma rajuk épített, Ők voltak a célközönség.

2019. febr. 14. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
Utmentiek között van olyan amelyiket csak a pénz érdekel, lehetsz teljesen lerobbant, ápolatlan, részeg, koszos is. Menj hozzájuk ha ez vonz!
2019. febr. 14. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Én rendszeresen járok és még nem volt gond. Általában tök kedvesek, szerintem ez csak a szokásos szűrő, hogy aki nem ápolt az ne is jelentkezzen.


Itt nem arról van szó, hogy öltözz ki és állítsd be hajad, gyúrd ki magad, stb.. hanem ne legyél büdös, piszkos és a ruházatod is legyen rendben egyszóval: higiénia.


Tudod, attól, hogy pénzért csinálják még nem akarnak elkapni semmit és ez neked sem jó ha valakitől elkap valamit akkor átadhatja neked. A saját érdeked is, hogy olyan lányhoz menj akinél ez elvárás. Egyszerűen csak fürödj meg, fújd be magad, legyen tiszta a ruhád, vágd le a körmöd, mosd meg a fogad, tedd e la pénzt és mehetsz. Szerintem ezek alap dolgok.


F

2019. febr. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:

Utolsó! A kérdezőnek szerintem nem az ápoptsággal van baja, hanem hogy sokan ápolatlanság címszó alatt már olyanért is elküldenek, ami maximum a hölgy saját, szubjektív valóságában az, a vendég pedig nem feltétlenül tehet a hiányosságáról.

Sokan öltönyös úriemberekre számítanak, s nehéz kiszűrni, hogy ki ilyen a hirdetők között, mert csak annyit írnak részletek nélkül, hogy "légy ápolt, más esetben már az ajtóban elválnak útjaink", meg hasonlók...

De ez csak olyan mintha azt írják, hogy "légy normális", meg "szeretem a szex minden formályát az egészséges határokon belül".

Ezek mindenkinek mást jelentenek.



Mindenesetre nem az lenne a dolog lényege, hogy a vendég tetszen a hírdetőnek, meg hogy az elégítse ki Őt... Mert azért vizessen Ő.

2019. febr. 14. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
15%
Már a kur.ák is válogatnak.
2019. febr. 14. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Igen, nekem is pl. rosszak a fogaim. Nem azert, mert nem vagyok apolt, hanem mert sok kolat ittam gyerekkoromban.


Mondjuk ahogy leirjak ezeket a dolgokat, inamba szall a batorsag, hogy elmenjek ilyenhez.

2019. febr. 14. 23:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!