Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mekkora volt a legnagyobb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mekkora volt a legnagyobb élvezes amit adtatok bagy kaptatok?

Figyelt kérdés

Meddig birtatok idoben?

Mennyire volt jobb mint egy gyorsmenet?

Megeri elhuzni sokaig?


2019. febr. 15. 21:12
 1/8 anonim ***** válasza:
90 D-s.
2019. febr. 15. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Volt olyan mikor egy hetig nem voltunk a mensi miatt egyutt ugy, akkor pillanatok alatt el mentunk egyszerre. De napi szinten szoktunk egyebkent. Oszinte leszek veled, nem szoktunk orat nezni, hogy mikor kezdjuk es mikor hagyjuk abba. Igy erre nem tudok pontos valaszt adni. Legnagyobb elvezes? Attol fugg mire gondolsz, ugyanis minden alkalommal nagyot elvezunk, bar mikor nyal akkor aztan az egesz testem atjarja a bizserges hatalmas elvezet, neki pedig mikor szopok, de akkor is hatalmasat elvez mikor gyorsitok a tempon. :)


N

2019. febr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Koszi :)
2019. febr. 15. 21:26
 4/8 anonim ***** válasza:
Megeri amugy elhuzni (ha sikerul) mert van mikor kesobb megy el a csajod (ha pasi vagy mert ezt nem irtad ki, de gondolom pasi vagy), de ha elobb mennel el akkor varjatok par percet mikor ujra van erekciod, mert tudom nalatok varni kell par percet ehhez, es aztan hosszabb ideig birod mig elmesz. :)
2019. febr. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szivesen :)
2019. febr. 15. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Jaj bocsi lemaradt.


18/L

2019. febr. 15. 21:27
 7/8 anonim ***** válasza:
Akkor is ugyanaz a szitu, csak akkor forditott esetben. :) Ha hamarabb elmenne, akkor par perc utan csinaljatok ujra, akkor jobban eltudja huzni. Bocsi nem tudtam, hogy lany vagy, akkor ugy irtam volna. :)
2019. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A pasiknal kell perc ugyanis mikor akciora keszek, de akkor sokaig birjak. :) Paromon tapasztaltam. :)
2019. febr. 15. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!