Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Van aki értékeli még, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van aki értékeli még, ha egy férfi "tartogatja" magát?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban a felnőttekhez szólna. Ebből adódóan nem arra kell gondolni, hogy a szüzességét tartogatja, hanem fiatal korában nem dugott meg mindent, aminek p**cija van, pedig sok lehetősége lett volna rá, csak úgy gondolja, hogy ha majd lesz valaki, aki fontos lesz a számára, akkor undorító lenne "ugyanazt a farkat beletenni" ebbe a számára fontos nőbe, amit már egy csomó r**ancba belemártott az élvezet kedvéért.


Érdekel ez még ma bárkit, vagy nem?


2019. febr. 17. 17:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
Engem nem.
2019. febr. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
22%
Tökéletes lenne ez a világ, ha ez így működne.
2019. febr. 17. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
25%
Senkit nem érdekel. Inkább legyen tapasztalt mint nyomorék és rajtam próbálgassa magat.
2019. febr. 17. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
30%
Nem. Nyilván ne útszélieket dugjon, de én sokkal jobban örülök, ha van tapasztalata. És azt 1-2 menettel nem lehet megszerezni.
2019. febr. 17. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 A kérdező kommentje:

3-4 ugye tudjátok, hogy attól még lehet tapasztalt valaki, hogy nem dugott 10+ nővel? Sokszor kell szexelni, nem sokat ...

1 emberrel is szexelhet ezerszer és 20al is lehet összesen 20x szexelni. ÉSZ!

2019. febr. 17. 17:25
 6/23 anonim ***** válasza:
Rakd csak bele nyugodtan, ha megállja. Nem fognak később számonkérni mások miatta. Viszont ha már mindenképp elő akarsz rukkolni valami meglepetéssel, akkor azt ne a gatyádban tartogasd, hanem mondjuk a sapka alatt. Hidd el, sokkal jobban beválik. Főleg mikor majd a "fontos nőre " kerül a sor :)
2019. febr. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
67%

Természetesen igen.

Szeretem ha egy embernek van tartása.

2019. febr. 17. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Ja nem olvastam a rbcozós elképzelésedet, fúj.

Inkább akkor egy léhalump mint egy mocskosszájú idióta.

2019. febr. 17. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
87%

Ne okoskodj “ész”, pláne ne r...ancozz másokat. Ne gondolod magad többnek azért, mert egyetlen nővel voltàl képes szexelni.

Több nő, több tapasztalat. Ha csak egyetlen nővel szexeltél, akkor csak egyféleképpen fogsz ismerni mindent. Baromira nem kellene egy olyan, akinek úgy kéne megtanítgatni mindent. Felnőtt emberekről beszélünk ugyebár.

Ez nem erény. Az az erény, ha értelmes, intelligens valaki, felfogja, hogy a partnerek száma nem befolyásol semmit és pláne nem beszél úgy a szexről, hogy “csomó r....ba belemártani a farkát”. Ne felsőbbrendűsködj, nagyon taszító.

2019. febr. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%

"pedig sok lehetősége lett volna rá"

Ha szingli vagy, nem szűz, lelkileg kiegyensúlyozott és kölcsönösen bejöttök egymásnak, akkor nem értem, mitől erény az, ha inkább maszturbálsz tovább, mert "elveid" vannak. Valahogy a sok lehetőség duma kamunak tűnik, és lehet még sem volt sok esélyed, ami egyébként sem magától szokott jönni, hanem neked kell elérned.

2019. febr. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!