Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők! Van aki értékeli még, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők! Van aki értékeli még, ha egy férfi "tartogatja" magát?

Figyelt kérdés

A kérdésem elsősorban a felnőttekhez szólna. Ebből adódóan nem arra kell gondolni, hogy a szüzességét tartogatja, hanem fiatal korában nem dugott meg mindent, aminek p**cija van, pedig sok lehetősége lett volna rá, csak úgy gondolja, hogy ha majd lesz valaki, aki fontos lesz a számára, akkor undorító lenne "ugyanazt a farkat beletenni" ebbe a számára fontos nőbe, amit már egy csomó r**ancba belemártott az élvezet kedvéért.


Érdekel ez még ma bárkit, vagy nem?


2019. febr. 17. 17:07
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
9-es, úgy látom nehezedre esik az értelmezés.
2019. febr. 17. 19:21
 12/23 A kérdező kommentje:

10-es e tekintetben nem érdekel, hogy hiszel-e nekem avagy sem. Azért nem feküdtem le velük, mert azon kívül, hogy el akartam élvezni, szóba nem álltam volna velük.


Ez a tapasztalatosdi akkora baromság. Mint ha űrrepülés lenne a szex :D

2019. febr. 17. 19:23
 13/23 anonim ***** válasza:
53%
Nem értem, miért van itt mindenki felháborodva ezen. Szerintem ez egyáltalán nem rossz dolog, sőt, jó felfogás.
2019. febr. 17. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:

"Azért nem feküdtem le velük, mert azon kívül, hogy el akartam élvezni, szóba nem álltam volna velük."


Hát igen, erről írtam ;) Én azért nehezen tudnám elhinni, hogy éveken át csak olyan lányokkal találkozom, akivel szóba sem tudnék állni. Te meg magyarázod, hogy "csak azért" nem feküdnél le senkivel, pedig megteheted, mert nem akarsz élni ilyen lehetőségekkel. Persze, életszerű és hiteles, valaki nemrég mesélte nekem hogy 6 napig nem aludt mert folyamatosan annyira fókuszált a munkára. Ő se nagyon akarta a racionalitásokat taglalni, csak erősködött bizony így van.

2019. febr. 17. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
Ha olyan férfitól hallanám ezt, aki szexelt velem, akkor tetszene, de nem maga a felfogás (nem érdekel, hogy kinek hány partnere volt), hanem az, hogy ezek szerint fontos vagyok neki.
2019. febr. 17. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 Boszorkány_ ***** válasza:

Hidegen hagy h hány partnere volt az illetőnek előttem. Inkább legyen tapasztalt minthogy rajtam gyakoroljon.

Viszont maga a felfogás nem rossz, de ez a mai világban sajna nem így van.

2019. febr. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:

"Baromira nem kellene egy olyan, akinek úgy kéne megtanítgatni mindent. [...] a partnerek száma nem befolyásol semmit"


"Hidegen hagy h hány partnere volt az illetőnek előttem. Inkább legyen tapasztalt minthogy rajtam gyakoroljon."


Miért írjátok, hogy nem számít a partnerek száma, ha egyértelműen a tapasztaltakat preferáljátok?

2019. febr. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Kérdező, az rendben van hogy sokat szexelsz és lehet tapasztalatod, de minden nő más. Ha nem vagy más nővel csak egyel, akkor hozzá igazodsz, és az új csajod lehet pont nem fogja élvezni amit csinálsz. Te meg állsz széttett karokkal hogy de a masiknak jó volt.
2019. febr. 20. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 A kérdező kommentje:
Kedves 18-as, ez 10 nő után is így van, hiszen minden nő más, lehet a 11edik másra lesz szüksége mint az előtte lévő 10-nek. Elárulok egy titkot. Egy kapcsolatba munkát kell beleölni, hogy működjön :)
2019. febr. 20. 15:55
 20/23 anonim ***** válasza:
Soha nem állnék össze olyan férfival, aki úgy gondolja, hogy a több szexuális partnertől bárki is undorítóvá válik, akár ő maga, akár a partnere.
2019. márc. 19. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!