Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok! Ti hogy emlékeztek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok! Ti hogy emlékeztek milyen volt az első szopás vagy szájba élvezés? Jó élmény volt vagy sem?

Figyelt kérdés
2019. febr. 18. 22:02
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jó élmény volt, alig vártam, hogy megtegyem a barátomnak. Szájba is élvezett, kicsit furcsa volt, de élveztem, jól esett nekem is az egész orál.
2019. febr. 18. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Az elsőnél kicsit izgultam, h a pasinak milyen érzés lehet és h h csinálhatom neki. Végülis jó élmény volt.

A szájba élvezés először furi volt, h a az orál végén meleg spermát éreztem a számban, akkor még nem tudtam lenyelni, féltem h lehányom utána a pasit :)

2019. febr. 18. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Az első orál előtt én is izgultam, hogy nehogy véletlen megharapjam a barátom vagy valami. :D De jó élmény volt.

A szajbaelvezesert a mai napig nem rajongok, kifejezetten kellemetlen ízű a barátom ondója.

2019. febr. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Dunánál szoptam le és jó volt caak nagyon fújt a szél és szegénynek alig ment. De aztán megkóstolhattam végre
2019. febr. 18. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Kicsit furcsa volt, de jó volt
2019. febr. 19. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Furi kicsit megbis lepődtem az ízén is és az állagán is, de nem volt rossz élmény
2019. febr. 19. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon jo élmény volt, azt hittem hogy bena leszek de vegul ügyesen csináltam. A szájba élvezesnel kicsit meglepődtem az ízén de nem volt rossz.
2019. febr. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Rostás Judit ***** válasza:
Nagyon fiatal voltam. Nem értettem mi az ami a számba ömlik. De ízlett. Nem volt rossz csak furcsa
2022. márc. 9. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!