Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A flörtbe beletartoznak a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A flörtbe beletartoznak a kétértelmű szexre célozgató utalások? Mi a véleményetek a nőről, ha így flörtöl veletek, férfiak?

Figyelt kérdés

Okés, hogy a flört elemei a szemezés, mosoly, finom érintés, bókok... de ezen túlmenően? Ennyiből el kellene dőlnie, hogy lesz-e valami? Vagy az a flört, mikor kimondatlanul is "metaforákba" foglalva azt mondjátok el egymásnak, hogy a többit visszintesben megbeszélitek. Ekkor már azt mondjátok, hogy a nő úgy beszél mint a férfiak? Vagy repedt sarkúnak titulájátok, max egy körre elég? Vagy imponáló lenne, hogy na nem lesz fadarab az ágyban? És minden fortélyát megismernétek, akár a szexuális kultúráját... ? Vagy inkább zavartan mondanátok, hogy milyen perverz egy némber..? A testi dolgok megbeszélve az értelmi része az ismerkedésnek még csak ezután jönne. Bár ez is egy értelmi fittségi teszt..


N


2019. febr. 23. 03:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt csak személyes beszélgetés alapján lehet megmondani.
2019. febr. 23. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Partner lennék benne.


42/F

2019. febr. 23. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Egy normális pasinak gáz, ha a nő rögtön a szexre tér, nem lehet vele beszélgetni rendesen. Kiábrándító, ha nem is kell küzdeni érte. Persze ha csak szexet akar, semmi többet, az más téma.
2019. febr. 23. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem kevés az ilyenfajta viccelődés ahhoz, hogy lépjek. Az, hogy egy nő ilyen dolgokkal viccelődik, számomra nem jelenti azt, hogy bármit is akarna tőlem. Ha mélyen a szemembe néz közben, megérint, "véletlenül" nekem dől, az más. De amíg csak viccelődik, addig az csak viccelődés, veszem a lapot, visszadobom a labdát, de nem gondolok semmi komolyabbra.
2019. febr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 mikeXxX ***** válasza:

3# Hol mondta a kérdező hogy ezzel kezd és csak ez a téma ?

Én élvezem ha vannak kétértelmű beszélgetések mert bizonyos szexuális kultúra is kiderül az illetőről illetve célozgathatok én is a vágyaimat illetően ezek miatt nem lesz senki sem céda a szememben . 39f

2019. febr. 25. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!