Kezdőoldal » Szexualitás » Leszbikusság » Ez azt jelenti, hogy van...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez azt jelenti, hogy van köztük valami?

Figyelt kérdés

2 nő (akikről köztudott hogy barátnők) egy családi összejövetelen, a garázs mögé bújva ölelkezik...Mert én ezt láttam. Elég intim volt a testtartásuk. Nem értek semmit.


(A lányomról van szó).



2018. jún. 5. 18:37
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Nem kizárt. Olyan szörnyű ez, hogy bármi történik az életben, csak elbújdosva élhetjük meg és csak elbújdosva segíthetjük a párunkat.

Hány évesek?

2018. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Hány évesek? Nem mindegy, hogy 9 vagy 19
2018. jún. 5. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
31 és 34 évesek. Szerintetek viszonyuk van?
2018. jún. 5. 18:43
 4/9 anonim ***** válasza:
75%
Ha elég egyértelmű amit láttál akkor nem elképzelhetetlen. De a mai világban ez elég apróságnak számít. Hátha csak fellángolás
2018. jún. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
96%
Az is lehet,hogy pl valamelyikőjüknek problémája volt,valamin kiakadt és csak egy ilyen baráti ölelés volt. Viszont az sem kizárt,hogy van köztük valami. Nekem is volt már olyan,hogy kimentem a házból és a barátnőm megölelt. Nálunk ez természetes,hogyha pl valami történt,akkor rögtön megöleljük egymást. De szerintem járj utána,ha ki akarod deríteni.
2018. jún. 5. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem tudom, nem baráti ölelésnek tűnt,(legalábbis nekem nem ).
2018. jún. 5. 19:19
 7/9 anonim ***** válasza:
96%
Esetleg a 31/34 éves lányod életébe már nem kéne beleszólni egyrészt, másrészt a kapcsolatotokat minősíti, hogy ha minimum biszexuális, arról te nem tudsz, harmadszor meg mi a tök az az intim testtartás?? A másik nő fenekét markolta, a nyakát csókolta? A bugyijában járt a keze könyékig vagy mi??
2018. jún. 5. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Nem ilyesmit làttam, de a falhoz támaszkodva egymáshoz voltak simulva, az arcuk is egészen közel volt...Nem baráti ölelésnek látszott,inkább olyannak, ahogy a szerelmesek ölelkeznek. De nem tudom,hogy az volt-e aminek làtszott.
2018. jún. 5. 20:44
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Lehetett baráti is, de lehetett több is. Viszont én is azt gondolom, hogy a lányod már felnőtt, tudja mit akar és mire vágyik és valószínűleg oka van annak is, hogy téged nem avatott be ebbe. Ha boldog ezzel a lánnyal, akkor had legyenek azok. Valószínűleg így is elég rossz lehet nekik, hogy titkolózniuk kell mások előtt. Ne tetézd te is a gondjaikat azzal, hogy jelenetet rendezel. Tudom, hogy egy szülőnek mindegy, hogy hány éves a gyereke akkor is a gyereke marad, de próbáld figyelembe venni azt, hogy egy felnőtt nőről beszélünk, akinek nem használnak már a szidalmazások. És nincs is rájuk szükség, hiszen 30+ éves.
2018. jún. 5. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!