Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a barátnőmet, de le...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőmet, de le akarok fekudni más lányokkal is. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
17 évesen jottem össze a barátnőmmel most 19 éves vagyok, vele szexszeltem először és jelenleg is csak vele szexeltem. A kapcsolat jo koztunk, szeretem, a szex is jó vele, éa nagyon hiány sincs belőle, nem szeretném megcsalni, vagy elveszteni, de kiváncsi vagyok milyen lehet más nővel mar regota van bennem ez a késztetés és nem tudom mitévő legyek.. Ki volt már, vagy van ebben a helyzetben?

2019. febr. 23. 20:57
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
43%
Meguntad. Ez normális.
2019. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
70%
Nincs ezzel semmi baj, a barátnőd is beszéld rá hogy ő is keféljen másokkal. Aztán majd lesz miről beszélgetnetek.
2019. febr. 23. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem ne csald meg. Hidd el hogy semmi jó nincs abba ha más lányokkal szexelsz, ugyan olyan érzés.

Nekem sosem volt barátnőm, csak alkalmik, de mit nem adnék egy olyan lányért aki szeret.

Ne csinálj hülyeséget!


21f

2019. febr. 23. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
24%

Nekem ez 22 éves koromban volt, hogy előtte csak barátnőim voltak (2) minimum két éves kapcsolatokban, de aztán valahogy szerettem volna más lányokkal szexelni. Tizenévesen nagyon tudtam szerelmes is lenni, csak a barátnőmre gondolni állandóan, stb. Na ez manapság már nincs.


Szóval azóta inkább playboyosabb életet élek, most úgy három év alatt 15 lánnyal voltam, mióta életmódot váltottam. Családot majd olyan 30 körül-felett szeretnék, addig a tervek szerint élvezem ezt.


Neked még azért fura, mert nem éltél még másban, csak amiben most vagy. De megszoknád az újat is. A barátnőddel meg szakíts, ne csald meg.

25/F

2019. febr. 23. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Félek ha elveszem feleségül és gyerekeink lesznek, akkor jön majd rám a kiélési vágy
2019. febr. 23. 21:11
 6/14 anonim ***** válasza:
84%
Szakíts ,utána dugj össze-vissza!!
2019. febr. 23. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
19%

18 év alatt nem lehet itt tartózkodni, ebben a kategóriában.


Eredj innen a kamu kérdéseddel, ÉLETEDBEN NEM VOLT MÉG NŐD.

2019. febr. 23. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Ment a dislike teso, nagyon elvagy tévedve
2019. febr. 23. 21:35
 9/14 anonim ***** válasza:
54%
Ha ez vígasztal ùgyis szakìtotok egyszer,sőt nem hiszem hogy mostnában fogsz házasodni vele.Ha ennyire ki akarsz próbálni másokat is,az előbb-utőbb,de főként egy éven belül bekövetkezik.Szóval szakítás lesz ennek a vége,csak ki kell várni.Most még azt mondod szereted,de a vágy más élmények után már megvan.Ezt még elnyomod egy ideig,de aztán kész,és tovább âllsz.Ùgyhogy maradj a hátsódon,mindennek eljön az ideje.
2019. febr. 23. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Igaz, tévedtem, félreolvastam a kérdést. Bár attól még lehet kamu.
2019. febr. 23. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!