Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk, ti találkoztatok olyanna...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk, ti találkoztatok olyannal gyerekként, hogy (kis) lányok lábfeje nagyobb volt, mint a tiétek? Hogy éltétek meg?

Figyelt kérdés
Pláne ha mondjuk a lány nem volt magasabb nálatok.

2019. febr. 26. 11:45
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Igen és zavart is eléggé
2019. febr. 26. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Nekem a fordítottja van. Lányként volt nagyobb a fiúkétól.
2019. febr. 26. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Érdekes ez. Kisgyerekként nem tűnt föl ilyen, ergo feltehetően nem is zavart (volna). Gimiben azonban előfordult, és akkor már nagyon zavart. Olyan megsemmisítő érzés. Ha magasabb volt egy lány, az nem zavart, de a nagyobb pata igen.
2019. febr. 26. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%

Gyerekként szerintem pont mindenki le tojta kinek mekkora a lába.

Ha tudtuk kölcsön adtuk a cipőnket.


N

2019. febr. 26. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Imádnék egy nagylábú (min 41-42) lányt.
2019. márc. 3. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
Ismertem lányt akinek nagyobb lába volt és most is nagyobb mint az enyém.Mindig csodálkoztam,hogy milyen nagy, de ezen kívül nem okozott lelki problémát.
2019. márc. 8. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Nekem lányként nagyobb és szélesebb több fiúénál, de azon kívül hogy suliban egyesek cikiztek miatta (mekkora láábaaad vaaaaan), senkiben sem okozott lelki törést. Max poénból többször összemértük. Nem is tudok elképzelni olyan heteró fiút, aki azon rágódik, hogy másnak nagyobb a lába.
2019. márc. 8. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%

Nekem fiúként "csak" 40-es, és több lányt is ismerek akinek nagyobb, de életemben nem merült fel, hogy ez most gáz lenne.


Egyeseknek itt túl sok a komplexusa, vagy éppenséggel az ideje...


23F

2019. márc. 8. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Nekem is nagy a lábam,43-44 es lányként és sok fiúnak kisebb az osztályban. Vicces,mert nekem is rácsodálkoznak, h mekkora :)
2019. márc. 19. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Én nem vagyok lány de még így is csodálkoznak hogy mekkora a lábam. Nekem 47-es és még nőni fog
2019. aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!