Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szeretem a barátnőm, de már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretem a barátnőm, de már nem kívánom, mit tegyek?

Figyelt kérdés

Sajnos nagyon sokat változott a teste az elmúlt két évben.

Kimondottan csinos, dekoratív, nőies nő volt. Aztán elkezdett edzeni, ami már már gyúrássá fajult.

Kisfiús teste lett, szinte teljesen eltűntek a mellei, aránytalanul széles lett a válla, a feneke egy nagy izomtömeg, combjain és vádlijain semmi lágyság, csak izom. Ráadás szed valamilyen szereket is, amiért a hangja mélyebb lett, és sokkal szőrösebb is mint előtte volt.

Persze ez csak a külső.. de engem zavar, mert egyszerűen erekcióm sincs ha meglátom meztelenül, olyan mintha egy fiatal kisfiú volna női nemi szervvel, hiába tudom, hogy ő az, egyszerűen nem megy, nem érzek felé nemi vágyat.


Egyébként megszállott lett, kis túlzással minden a kondi körül forog, már ezzel keresi a pénzét is. De mint embert és társat, a mai napig nagyon szeretem, viszont testiség nélkül nem érzem úgy, hogy képes lennék folytatni vele.


Van-e még visszaút, vagy már elveszítettem őt? Mondjak le róla?!


ui, természetesen beszéltünk már erről, és esze ágában sincs változtatni az életmódján, amit én tiszteletben tartok. És választás elé nem fogom állítani, nyilván nem zsarolom meg.



2019. febr. 27. 12:26
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Beszélj vele őszintén erről, de szerintem jelenleg jobb lenne külön válni
2019. márc. 1. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:

Mit nem adnék egy ilyen csajért.


Csak hát ők nem nagyon buknak a tunya pocakos fickókra.


Ha viszont ennyire átkattant, akkor nem sok mindent tudsz tenni. Felejtős a továbbiakba.

Az edzés is lehet olyan mint bármilyen más függőség.

Az ő agyát ez kapta el...

2019. ápr. 30. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!