Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire jó ez a valóságtagadás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a valóságtagadás a nők részéről? Ilyenkor mit éreztek, illetve mit szeretnétek bizonyítani?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy akármikor valaki felhozza, nem csak kérdésben, hanem kérdésre adott válaszban azt a TÉNYT (amit bármikor, bárhol, bárkinek bebizonyítok és nem csak én), hogy egy nő szexre bármikor talál magának partnert, akkor rögtön jön a "ti csak a jó nőkre gondoltok, az átlagosaknak és a csúnyáknak milyen nehéz".


A párkapcsolat meg mindenkinek nehéz, mert ott rengeteg mindennek kell működnie, nem csak a szexnek. És akinek nem inge, az nem veszi magára.


Arra gondoltam már, hogy talán összefügghet azzal, hogy ha a nők (még az is, aki amúgy nem tud szexelni párkapcsolat nélkül és erre nagyon büszke is) ezt elismernék, akkor ezzel együtt azt is elismernék, hogy egekben az igényeik, illetve személyes sértésnek veszik, mert ilyenkor az pörög le az agyukban, hogy "Lássuk csak... A Béla, a Józsi meg a Pisti az, aki nyíltan bevallotta, hogy bejövök neki és ajándékokat hoz, mindig bókol. A Géza meg a Feri is utalt rá, de őket nem tudom. A Feri egyébként is több lánynak csapja a szelet. A Sanyi szerelmet vallott és a kezemet is megkérte, de hát ő szegény 150 magas meg sánta is... Úristen! Tényleg csak ez a 6 férfi van körülöttem, akinek bejövök? És még nem is biztos, hogy mindnek. Miközben a hasonló korú lányoknak már 6000 insta követője van? Ronda vagyok, brühühűűűű!



2019. márc. 1. 20:00
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Amin van lyuk azt megdugják. Ezt a nőkön kívül mindenki tudja, meg néhány nő is.
2019. márc. 1. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%

Valahogy így.

Igazából az átlagos sőt még csúnya nőknek is van kérőjük, csak ugye az ő igényeik magasan vannak. Ahogy írod is.

Másrészt egy nő meg nagyon jól el tudja játsszani, hogy "Jaaa, hát amúgy észre sem vettem, hogy bejövök neki..." (hülyének nézés level 99999)


Igazából az fáj nekik, hogy a top srácok akik a legjobb csajok körül forognak azok nem legyeskednek körülöttük.. mert bár hangoztatják.. de azért a nőknek is fontos a férfi külseje. Ha csak a belső számítana és a farokméret is tök mindegy volna, akkor akár leszbikus is lehetne mind. :D

Szóval logikát ne keress, illetve kereshetsz, de az a helyzet, hogy zsigerből jól hazudnak, hogy leplezzék az óriási egojukat.

Pl nézd meg, hogy mennyire kevés az olyan nő aki az igazán szép nőt szépnek mondja/látja.. nyilván az irigység az oka, semmi más:) "na nehogymár ez a ku**va legyen szép.. még a végén más is észreveszi, hogy jobban néz ki mint én!!!"

Plusz a nők állandóan a csúnyább csajokat tartják jó barátnőnek.. én szimplán nem hiszem el, hogy minden szép nő segg*fej lenne, akivel nem lehet barátkozni.. egyszerűen arról van szó, hogyha szebb a barátnőd mint te vagy akkor nyilván őt fogják körülrajongani a pasik nem téged, ez pedig jó nagy fájdalom a nőiességednek.


Hát, nagyvonalakban kb ez az oka annak, hogy a legtöbb nő pont úgy hazudik mint a vízfolyás.

2019. márc. 1. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
93%

Mire jó a férfiaknak ez a valóságtagadás?

Sírnak hogy a kis farkuk miatt nincs barátnőjük, aztán igazából csak az undorító/unalmas/szánalmas személyisük miatt.

Senki nem lát bele elsőre a gatyába.

2019. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
*személyiségük
2019. márc. 1. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%

Én átlagosan nézek ki, de biztos tudnék találni igy random szexre embert. 6ot talán nem, de egykettőt biztos. Nem élek a lehetőséggel, mert nem tetszenek. A tagadást én sem értem amúgy, hát a hülye is látja, hogy így van.


Na, most hogy bevallottam, hogyan tovább? A legtöbb nő ugye tudja, hogy igazatok van, de nem vallják be. Egyszer egy bevallja, és azzal nem tudtok mit kezdeni, nincs mibe belekötni.


Amit nem értek ezzel kapcsolatban, hogy mit akartok ezzel nekünk mondani. Igazatok van, és? Mi a jóistent kezdjek ezzel a ténnyel? Én sok férfit ismerek, akik bármikor össze tudnának kaparni valami csajt szexre. De nem akarnak, mert minek.

Mi a baj az igényekkel? Neked tán nincs? Emberek vagyunk, nem állatok.


Nem igazán értem ezt az elgondolást, hogy ha nem ugrok rá minden farokra, amit elémhord a szél, akkor egy egoista liba vagyok, akinek óriásiak az igényei magához mérten.

"Ha nem viszem lejjebb az igényeket, nem jutok szexhez" - nos, akkor nem szexelek. Én megvagyok nélküle.


Mi ezzel az egésszel a probléma?

2019. márc. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Semmi, kedves 5-ös, ment a zöld kéz! Köszönöm a korrekt és normális választ, ritka az ilyen ember ezen az oldalon.


Nem kötekedni akarok, csak a valóságtagadást utálom.


Illetve még annyit, hogy te magad is láthatod, hogy azok a férfiak, akiket te ismersz és bármikor össze tudnak hozni szexre nőt (ami szerintem azért túlzás) mennyire jó külsejűek és majdnem minden téren magasan kiemelkednek az átlagból.

2019. márc. 1. 23:12
 7/17 anonim ***** válasza:

5!

Arról van szó, hogy minek hazudni és önmagukat is álomba ringatni?

Azzal, hogy kifogást keresnek és bemagyarázzák maguknak, hogy de nekik nem jut normális pasi, pontosan ugyanúgy alja személyiségük lesz mint azoknak a férfiaknak akik a farkukon pattognak.

Itt nem azzal van a baj, hogy egy nő nem ül bele minden fas z ba amibe belebotlik:D hanem azzal, hogy miközben a belső értékekről papolnak, saját maguk olyan szinten romlott személyiségűek, hogy jobb velük szóba se állni.

2019. márc. 1. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:

Ez pont ugyanaz az ambivalencia, mint amikor a nők java a "határozott férfit" keresi. De csak és kizárólag úgy tudja megélni a kapcsolatot, hogy ő hordja a nadrágot és ő irányít.. akkor minek határozott férfi? :D

Ja, hogy egy erős karaktert tudjon irányítani? Akkor ezt tessék mondani, ne mellébeszélni mindenféle zöldséget:)


Nekem az a legnagyobb bajom a nőkkel, hogy gyávák felvállalni önmagukat és a vágyaikat és az életfilozófiájukat... inkább ragaszkodnak valami rögeszmés baromsághoz, ami miatt nem derül ki, hogy mit akarnak igazából..

2019. márc. 1. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

Hááát én meg olyan helyen ahol sok nő volt, soha nem ugrottam rá se az atomszépre, se az átlagosra.

Inkább félrehuzódtam, ne nem azért mert önbizalomhiányo vagyok. Azért, mert megvártam mig a pasik az azonnali nyálas letámadós stilusukkal bepróbálkoztak náluk, persze 80%-ban el is küdték őket a francba.

Én meg hátulról csak figyeltem és kivártam.

Mert az a nő, akinek max. bejöttem, az úgyis úgy irányitotta az élethelyzetet, hogy kvázi ő jött oda hozzám. És akkor nekem már nem is kellett küzdeni-próbálkozni, hanem ott volt előttem a tutti :-)

Az már más kérdés hogy nekem ő bejött e, de általában igen :-)

Szóval nem futottam felesleges próbálkozós-elutasitós köröket.

2019. márc. 2. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

#8 nak az utolsó bekezdése a tutti. Mert nem akarnak kilógni a sorból, a tömegsorból.


Kicsit más megközelités :

A nők lassan tömegesen szaladnak bele a 22-es csapdájába. Miért is ?

Mert nézzétek meg köz.oldalakon a sok pucsitósszelfi-tűhegyesműköröm-szarrátetovált-gigaszilikonos csodaladyket. Ezek brutálsokan vannak, azért csinálják magukkal ezeket a külsőségeket, mert hátha az egyik lesz az az atomkülöleges, akit mindegyik pasi akar és majd igy belefut az "életemegoldása" férfibe.

A csapda ott van, hogy különleges akar lenni, hogy álmai pasijára leljen, de az a pasi aki neki kellene, az rá se néz erre az irányzatra, mert egy kultúrált életű és intelligens lelkületű, charmos pasi észre sem veszi őket, hanem a természetes szépségek vonzzák.

És emnyi van az ilyen tyukokból, félelmetes, a hogy tudom futtatni magam a köz.oldalakon, ez a szempont.

100 nőböl 90-nél.

2019. márc. 2. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!