Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mire jó ez a valóságtagadás a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mire jó ez a valóságtagadás a nők részéről? Ilyenkor mit éreztek, illetve mit szeretnétek bizonyítani?

Figyelt kérdés

Arra gondolok, hogy akármikor valaki felhozza, nem csak kérdésben, hanem kérdésre adott válaszban azt a TÉNYT (amit bármikor, bárhol, bárkinek bebizonyítok és nem csak én), hogy egy nő szexre bármikor talál magának partnert, akkor rögtön jön a "ti csak a jó nőkre gondoltok, az átlagosaknak és a csúnyáknak milyen nehéz".


A párkapcsolat meg mindenkinek nehéz, mert ott rengeteg mindennek kell működnie, nem csak a szexnek. És akinek nem inge, az nem veszi magára.


Arra gondoltam már, hogy talán összefügghet azzal, hogy ha a nők (még az is, aki amúgy nem tud szexelni párkapcsolat nélkül és erre nagyon büszke is) ezt elismernék, akkor ezzel együtt azt is elismernék, hogy egekben az igényeik, illetve személyes sértésnek veszik, mert ilyenkor az pörög le az agyukban, hogy "Lássuk csak... A Béla, a Józsi meg a Pisti az, aki nyíltan bevallotta, hogy bejövök neki és ajándékokat hoz, mindig bókol. A Géza meg a Feri is utalt rá, de őket nem tudom. A Feri egyébként is több lánynak csapja a szelet. A Sanyi szerelmet vallott és a kezemet is megkérte, de hát ő szegény 150 magas meg sánta is... Úristen! Tényleg csak ez a 6 férfi van körülöttem, akinek bejövök? És még nem is biztos, hogy mindnek. Miközben a hasonló korú lányoknak már 6000 insta követője van? Ronda vagyok, brühühűűűű!



2019. márc. 1. 20:00
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Mire jó ez a siralmas kérdés ezekkel a szánalmas válaszokkal. Ha e-helyett csajoznátok, ti is, a csajok is boldogok lehetnétek.
2019. márc. 2. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 AliceGamer ***** válasza:

Azok a nők hazudoznak erről akiknek nincs önbecsülésük és nem elégedettek magukkal. Megfelelési kényszer, rivalizálás. De elvárják, hogy rohanjanak a pasik utánuk, mert mi az már hogy nem. Nekik ez a megerősítés, hogy kívánatosak. Maga a nő se tartja magát többnek mint egy kaland,de ezt nem mondja ki mert sértő ( fu#k logic) számára, és be kell ismerni ami egy embernek nagy kihívás.


Persze, hogy szinte minden csaj talál magának szexpartnert. De szerintem nem mindenki vágyik arra hogy egy szexre összeszedjen valakit (legalábbis én biztos nem, pedig simán tudnék).

2019. márc. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Én szép vagyok/voltam,mindig találnék valakit,ha akarnák.Sajnos a mennyiség nem egyenlő a minőséggel.Sokszor tényleg nem veszem észre,ha valaki akar tőlem valamit.Úgy vagyok vele,hogy,ha én nem akarok semmit,akkor a másik se.
2019. márc. 2. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Elolvastam a kérdést, el a válaszokat, és nem értem, hogy miért egyforma az összes nő és férfi. Legalábbis ezekben így tűnik. Valószínűnek gondolom, hogy van a nők és a férfiak között is az a típus, akiről szólnak, de csakis ilyenek volnának? Nem létezik olyan nő, olyan férfi, akit a másik külsején kívül bármi érdekelne?

Mintha az ellenkező nem egyúttal ellenség is lenne. Mintha mindenki, aki ide írt, kizárólag csalódott, keserű tapasztalatokat szerzett ember volna. Itt még senki se volt szerelmes? Pláne boldogan, beteljesülten szerelmes?

Lehet, hogy itt van a kutya eltemetve. Tessék a másik nemet szeretni való, édes teremtésnek látni, nem gonosz, számító érdekembernek. Természetesen azokat, akik nem esnek a fenti kategóriába. Ne mondjátok nekem, hogy mind olyan, mert nem igaz. A nagy többség nem. De ha olyannak akarod látni, ha azt képzeled róla, akkor nem jósolok neked sikert, mert a véleményed átjön, és elutasítást szül.

2019. márc. 2. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
12 éve vagyok a vőlegényemmel,szeretem nagyon,pedig pár évig rossz volt a kapcsolatunk,de már sikerült megoldani,és újra közel kerülni egymáshoz.Benne minden megvan amit elvárok egy férfitól.
2019. márc. 2. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

A 9 10 vagyok.

Dehogynem voltam boldog es tiszta szivbol szerelmes.

Mind a mai napig, ha ismerkedek egy lannyal, nem gondolkodok, nem filozok, cska olyan vagyok

2019. márc. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagyok elso pillanattol, amilyen vagyok, nyitott, nyilt szivuu, nem taktikazok, nem folytatok hatalmi, kinek van igaza harcot. Es sokszor latom, hogy sok a masiknak a ragondolas, egyuttgondolkodas, stb. En viszont visszabb venni nem tudok. Tehat erre ertettem, hogy nincs ennek erteke lassan 100 nobol 90- nel. Es nem vagyok megkeseredett egyaltalan, sot egy percet sem bantam meg eddig az eletembol.
2019. márc. 2. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!