Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban illegális a prostitúci...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban illegális a prostitúció tehát ha elmegyek egy fizetős lányhoz akkor büntetendő cselekmény követtek el?

Figyelt kérdés
Tehát ha rajtakapnak hogy egy p***** beül az autómban vagy elmegyek egy ilyen fizetős lánnyal akkor a rendőrök megbüntetnek engem is?
2019. márc. 2. 13:52
 1/8 anonim ***** válasza:
28%
Igen ez így van.
2019. márc. 2. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
0%
Igen, mondjuk nem üldözik annyira, de ha tetten érnek, akkor a törvény az törvény és pénzbüntetéssel vagy egy felfüggesztettel megúszod.
2019. márc. 2. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Le vagytok maradva 20 évvel.

Legális, egészen addig amíg nincs stricije, hanem magától csinálja és különböző szabályokat betart.

2019. márc. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
81%

#3 nak igaza van.

Csak akkor illegàlis ha futtatják.

Ha egyéni vàllalkozó, ( egyéb művêszeti tevékenység ), akkor szàmlàt is tud adni xdxd

2019. márc. 2. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
46%

A prostitúció nem illegális. A kényszerítés (futtatás), és az adócsalás az, tehát nagyon sok prosti mégiscsak illegális tevékenységet végez. Akkor teljesen legális, ha normál körülmények között, saját akaratból végzi és számlát vagy nyugtát ad, tehát adózik utána. Szerintem sejted, mennyien csinálják így.


Téged senki nem fog megbüntetni azért, mert nem kértél nyugtát. Ha nem nyomoz utánad a rendőrség, akkor nem figyelik, hová mész. Tehát csak akkor tudják meg, ha valakinek feltűnik, hogy közterületen (kocsiban, bokorban, stb.) csinálod, ez pedig már közszemérem sértés, ami büntetendő.

2019. márc. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Attól még, hogy nem adózik vagy nem ad számlát, a prostitúció nem válik illegálissá.


Ha a vízvezeték-szerelő nem fizet rendesen adót, akkor öt sem illegális vízvezeték-szereléséet ítélik el, hanem az adójogszabályok megsértéséért.

2019. márc. 4. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
#5 én is úgy tudom hogy maga a tevékenység az úgy mint a drog, tehát a diller vagy fogyasztó sem azért kap büntetést mert nem adott számlát...
2019. márc. 4. 07:01
 8/8 anonim ***** válasza:
Önmagában nem, de ha 18 év alatti a prosti, akkor már az (gyermekprostitúció kihasználása).
2019. aug. 25. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!