Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 35 évesen szűznek lenni...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

35 évesen szűznek lenni nagyon nagy szégyen?

Figyelt kérdés
Gondolom akik ismernek mindenki azt feltételezi rólam, hogy nem vagyok teljesen normális. Lehet, hogy igazuk van. Nem közeledtem a lányokhoz egyszer sem de akik közeledtek felém tőlük szégyenemben elfutottam. Ezért tartok ott 35 évesen, hogy szűz vagyok és sohasem volt párkapcsolatom. Az egyetemen is nagyon sok lány volt körülöttem de legbelül tudtam, hogy ők jobbat érdemelnek még akkor is amikor állandóan mosolyogtak rám és sokszor elhívtak magukkal. Persze én nem mentem el. Egy szerencsétlen vagyok. Ezért tartok ott ahol...

2019. márc. 3. 10:32
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Nem lenne hozzá gusztusom. Nagyon sokan tanácsolták nekem a baráti társaságból is de nem mentem el.
2019. márc. 3. 11:15
 12/21 Bence_ ***** válasza:
76%
Rendezd édesanyáddal a kapcsolatod.
2019. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
82%
Lényegében mi a bajod ? Te ezt választottad. A kérdésedre a válasz az hogy igen gáz de ez a te döntésed.
2019. márc. 3. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
61%
Olyan mint a tripper. Nem szégyen az csak kellemetlen:-)
2019. márc. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
58%
Ezzel a hozzáállással egyértelműen igen.
2019. márc. 3. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem változtatsz rajta, ha szerinted baj van a külsőddel? Divatos haj, edzés, divatos ruhák. Nem, nem arra gondolok, hogy legyél ugyanolyan ecsetfej, mint a mostani pasik nagy része, csak valami vagányabb külsőt hozz össze. Vannak, akik szívesen segítenek, akár én is, ha közel laksz. Ha ronda a bőröd esetleg, akkor kozmetikus, bőrgyógyász. Hidd el, sokat dob az ilyen az ember hozzáállásán.
2019. márc. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

Azon ne agyalj, hogy jobbat érdemelnének, mint te vagy. Honnan vagy ebben biztos, mikor a kiszemelt csaj sem ismer téged és te sem őt?


A kinézeten azért valamennyit lehet változtatni, lefogyni, izomosodni, új frizura, új szakállforma, más öltözködés stb.

2019. márc. 3. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
61%
Mi ez a hülyeség? Ha nem felelt volna meg azoknak a lányoknak a külsőd, akkor nem közeledtek volna. Extrém önbizalomhiányod lehet.
2019. márc. 4. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
61%
Van olyan ismerősöm, aki már elég idős és még mindig szűz. Már eszembe jutott, hogy igazán megérdemelné, hogy megtudja milyen is a szex. Bár lehet, hogy ártanék vele neki.
2019. márc. 4. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Na azóta 36 évesen lett már valami?
2020. ápr. 22. 05:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!