Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valóban bunkóság, ha ismerkedé...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban bunkóság, ha ismerkedésnél felvállalnám, hogy én am. Anál szexre vágyok? Akár csak is arra.30f

Figyelt kérdés
2019. márc. 4. 13:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
El kell fogadnod, hogy nem minden csaj szereti. Én is visszalépnék, ha közölné egy pasi velem, hogy szinte csak popsiba szereti.
2019. márc. 4. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
0%

Kár, hogy kevés ilyen lány van...

Szívesen lennék együtt olyan lánnyal, aki csak análba akarja.

2019. márc. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
66%
Azért a punci kell, anélkül nem szex a szex. Az anál inkább csak a szex végén egy kis plusz.
2019. márc. 5. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

Nem bunkóság. Inkább derüljön ki azonnal mert lehet hogy a nő egyáltalán vagy szerencsés esetben pontosan erre vágyik.)

Egyébként én soha nem merem megkérdezni még az ágyban sem, viszont ismerkedtem egy nővel aki hozzám hasonlóan teljesen átlagosan keresett társat neten, randiztunk és ott azonnal rátért a lényegre. Megkérdezte mit szeretek a szexben. Persze nem vallottam be még akkor sem, mire ő rávágja hogy ő mindent, az anált legjobban például kutyában. :-) Hát gondoltam ilyen szerencsém nem lehet, ráadásul nagyon szimpatikus nő. Együtt is voltunk sokáig és tök jó kapcsolat volt.

2019. márc. 12. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!