Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom öccse szerelmes...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom öccse szerelmes belém, mi lenne a megoldás, hogy ne legyen több ilyen kirohanása a páromnak és ne legyen verekedés kettőjük között?

Figyelt kérdés

A barátommal másfél éve vagyunk együtt. Nagyon szeretjük egymást, veszekedésünk nem igazán volt csak kisebb viták.


A barátom testvére ( öccse ) aki annyi idős mint én. Szerelmes belém, legalábbis facebookon küldött nekem egy hosszabb regényt amiben megfogalmazta, hogy szeret engem és stb Megírtam neki, hogy ha ez most komoly, akkor inkább személyesen beszéljünk erről.


Találkoztunk, megbeszéltem vele, hogy felejtsen el engem, nem lehet köztünk semmi, mert a testvérét szeretem. Sajnáltam őt:/ Nagyon régóta érzem, hogy valamit érezhet irántam, mert ha vele voltam és a barátommal, mindig próbált közeledni hozzám, beszélgetésekkor megakart érinteni, kedves volt velem és sokszor bókolt. Számtalanszor leráztam, de mindig finoman, mert nem akartam megbántani. A párommal beszéltem erről, mert látta ő is, hogy mi a helyzet és nagyon nem tetszett neki. Beszéltünk a barátom öccsével, akkor tagadott mindent és tulajdonképpen úgy jött le az egész mintha a párom és én hülyék lennénk.


De most meg nem rég megírta ezt a levelet, találkoztunk, őszínte volt velem. És hiába utasítottam el,( ami láthatóan rosszul esett neki ( nem tágított. Letiltottam őt. A barátomat ebből kiakartam hagyni, úgy gondolom egyedül is megtudom oldani ezt. Vagyis azthittem ez a helyes döntés.


Már egyre ritkábban láttam a párom testvérét, máskor is csak azért találkoztunk, mert a 2 fontos személy számomra egy helyre jár edzésre ( boxolnak ) és én a mellettük lévő épületbe járok kézilabdázni így sokszor találkoztunk vagy ha előbb végeztem akkor megnéztem az edzésüket, esetleg fordítva , aztán olyankor gyakran beugrottunk valami kajáldába és jóban lettem a barátom testvérével is.


Most mindenki elfoglaltabb, edzésre sem mentem, ezért nem is találkoztam a szerelmem öccsével.


Viszont keresztbe tett nekem. A párom délután mondta, hogy ha haza érek dumálnunk kell.


Otthon számonkért, és kiabált velem, azthitte, hogy megcsaltam. Nem értette miért találkoztam a háta mögött a testvérével, miért nem jeleztem neki, hogy az öccse szerelmes vallott, stb. Kérdezte, hogy hozzám ért? Mi történt? Mit mondott? Azt mondta a párom, hogy a testvére neki is közölte, hogy szeret engem és már nem akarja magába folytani. Nagyon zaklatott volt, és szerintem féltékeny is. Szószerint rám parancsolt, hogy ne találkozzak a tesójával, mert képes lesz ezekután rám mozdulni és ha hozzám nyúlt eltöri a kezét, lábát az öccsének én pedig, ha partner leszek ( mert ő mindent megtud előbb utóbb ) akkor csúnya vége lesz ennek.


Nem kívánok találkozni a testvérével, egyértelműen a tudtára adtam, hogy NEM LESZ KÖZTÜNK SEMMI!! Nem akarom, hogy haragban legyenek, vagy emiatt a kettőjük kapcsolata megromoljon. De én a barátom sem akarom elveszíteni, ezért hallgatok rá.


Csak, hogy tegnap amikor az öccse feljött hozzánk, még mindig nem tudom mit akart..akkor a barátom rácsapta az ajtót, utána meg ordibáltak egymással, már majdnem verekedés volt, de a párom csak megragatta a pulcsiját és megrángatta. Szóltam nekik, hogy álljanak már le! De én totál megijedtem tőlük és bementem a szobába, onnan hallgattam az üvöltözést. Aztán elment a párom tesója. De a barátom meg majdnem elsírta magát, rugdosta a szekrényt, meg az ajtót is. Én álítottam le. De nem akart engem sem látni csak örjőngött.



Most akkor mi legyen?


Nagyon rossz, hogy összevesztek, és a barátom rám is haragszik, számonkért, az egész testében remegett a dühtől.


Mi lenne a megoldás?



2017. febr. 13. 07:46
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Oszinten? Ugyse fogod ezt csinalni, de a baratod egy idegbeteg pocs, es x ido mulva te leszel a kovetkezo, akit megrangat, mert epp biztos benne, hogy megcsaltad. Ha nem az occsevel, akkor a zoldsegessel (mer' ugye raneztel almavasarlas kozben), szoval elso korben tole szabadulnek meg zaros hataridovel.
2017. febr. 13. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Megcsalni nem csaltam meg soha, nagyon jól műkődik ez a kapcsolat, ezt leszámítva most. Eszem ágába nem jut félrelépni!! Nagyon nem érdekeles más, csak a párom.
2017. febr. 13. 07:58
 3/8 anonim ***** válasza:
A levelet amit az öccse írt, mutattad neki ?
2017. febr. 13. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Kerdezo, az ilyen embereknek mint a kedves parod, tok mindegy, hogy te mit csinalsz. Az a lenyeg, hogy o mit hisz, es emiatt mire erzi magat feljogositva. Mar most beteges a reakcioja... Cirka ket ev mulva jon az, hogy te ne menj sehova, mert teged mindenhol elcsabitanak, es kulonben is csalod ot meg a postassal is, ezert tok megerdemelten csapta le neked a fulest tegnap... Normalis ember igy nem reagal mint a parod. De az a bana, hogy kb. te is mar csak akkor tersz eszhez, ha baj lesz.
2017. febr. 13. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A testvére mutatta meg neki, mit írt nekem.


Áprilisban leszünk együtt 2,5 éve és eddig nem voltak düh rohamai,nem adtam okot a féltékenységre, hűséges vagyok hozzá. És szeretem a barátomat.

2017. febr. 13. 08:41
 6/8 anonim ***** válasza:

Itt mar soha sem lesz a regi semmi.

A, maradsz a baratoddal, a ket testver egy eletre megutalja egymast.

B, kilepsz mindketto eletebol, akkor is haragudno fognak egymasra, de valoszinu idovel enyhul.

Hasznos megoldas nem letezik.

2017. febr. 13. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
A helyedben mindkettőtől menekülnék.
2017. febr. 13. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Szia! Látom nem mostani kérdés, de érdekelne, hogy végül mi lett?
2021. febr. 19. 02:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!