Kezdőoldal » Fogyókúrák » Egyéb kérdések » Ugye ez még normális tempó...

Ugye ez még normális tempó nagy súlyról?

Figyelt kérdés

110 kilóról indultam május közepén, most 92 kiló vagyok.

170centi magas, nő.

Nem koplalok egyáltalán (ezt szeretném hangsúlyozni, mert úgy látom általában ezzel kezdik a válaszolók), sok vizet iszom, gyümölcsöket, fehér húst, zöldségeket, rizst eszem, cukrot kerülöm, kenyeret nem eszem, rendszeresen mozgok.

Azért kérdezem, mert ugye 0,5-1 kg lenne az "ideális" mennyiség, de azért ekkora súlyból még ez is ok, ugye, majd lelassul (remélem)?


2014. aug. 31. 16:11
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Akkor nem sokkal ment le több heti 1 kilónál... Ha nem követtél el semmit, ami miatt gyaníthatóan jelentősen vesztettél az izmodból, én nem aggódnék, úgy van, ahogy gondolod, nagy súlynál mehet le valamivel több :) Egy kicsi izmot pedig mindenki veszt, ez elkerülhetetlen, az a cél, hogy minimalizáljuk ezt a veszteséget.
2014. aug. 31. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez így teljesen jó 1.3 kg/hét a te esetedben mert nagy súlyról indultál. Ha ugyanannyit eszel és edzel 80 kilósan mint most akkor befog lassulni a fogyás. És lehet hogy 75 kilónál már meg is fog állni ha ugyan annyit eszel és edzel mint most.

Amikor már nem éred el a hetei fél kiló fogyást akkor újra kell gondolni a diétát a megváltozott viszonyokhoz. Ez elméletben így működik.

Nálad viszont nem tudhatjuk előre mi fog történni, ezt majd te érzed. A mérleg majd megmutatja az adatokat.

2014. aug. 31. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi szépen a válaszokat, megnyugodtam. :) később újraértékelem/változtatok, egyelőre annyira örülök, hogy végre fogyok:))
2014. aug. 31. 17:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!