Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Normális lehet ez a tempó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális lehet ez a tempó?

Figyelt kérdés

Egy női családtagomról lenne szó. Idősebb már elvált van 2 gyereke. Az idősebb már külön költözött , de a fiatalabb fiú még csak albérletbe lakik illetve tanuló.

Nos tavaly novemberbe összeismerkedett egy férfival aki nagyon nagyon nagyon szuper csávó, mindent jól tud, mindenhez tud szólni, mindenbe tudja a frankót. baromi idegesítő csak mondom. Bármi van , ha 1000 kutatás bizonyít valamit akkor is ha a csávó azt mondja máshogy van akkor az úgy van. Tipik megmondó ember.Iskolázott de erőszakos. Mindig a középpontba akar lenni. Hála ég eddig sose ovlt családi problémánk egy összeszokott és összetartó családban élek és jó a kapcsolat kissé távolabbi rokonokkal is. De n agyon berobbant hozzánk és mindent átakar alakítani. A szóban forgó nő két gyerekének már mind konfliktusa volt a csávóval. De egyszerűen a csávó mellett áll ki.


Nos a problémám az hogy elhanyagolja a saját családját. Még nincsenek együtt 1 éve de már jön a házasság és össze is költöztek. A férfinak van egy 12 éves kisfia meg már több gyereke előző kapcsolatokból. És úgy költözött el otthonról hogy a fia aki tanul annak nincs hova hazamenni. Konkrétan hiába megy haza a családi házba senki se fogja várni. Szóval engem azért háborít fel mert normális lehet hogy így magához láncoljon egy felnőtt nőt egy férfi? Amúgy egy idősek.


nyelvtani hibákért elnézést, válaszokat köszi!


2018. szept. 19. 15:53
 1/7 anonim ***** válasza:

Sztem elég normális a tempó. Lassan egy éve "járnak " ha jól értem.

Egyébiránt semmi közöd az egészhez. Ha nem neked kell együtt élned velük, akkor miért foglalkozol velük? A nő láthatóan szerelmes. Aztán megkérték a kezét, ő meg igent mondott. Ennyi.

2018. szept. 19. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nos válaszoló azért mert elhanyagolja egy anya a saját gyerekét azért hogy összeköltözzön egy emberrel akit alig ismer. Sztd normális hogy a két gyerekét áldozza be ezért?
2018. szept. 19. 16:05
 3/7 A kérdező kommentje:
Mivel azóta megromlott a kapcsolata a saját gyerekeivel. Arról se tud hogy múltkor a nagyobbik fiának balesete volt és kórházba került. Mert annyira elvan most hogy nem is beszél velük.
2018. szept. 19. 16:06
 4/7 anonim ***** válasza:
A tempóval szerintem nincs baj. Nem tizenhét évesek már, hogy évekig kerülgessék egymást. A gond vélhetően azzal van, hogy az asszony se lát, se hall a nagy szerelemtől.
2018. szept. 19. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a megfogalmazást
2018. szept. 19. 16:22
 6/7 anonim ***** válasza:
A kisebbik gyerek is nagykoru. Innentol kezdve nem ertem a problemad.
2018. szept. 19. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Nem a tempóval van a baj. Hanem hogy ez a nő nem veszi észre a lila ködtől, hogy ő is csak egy állomás ennek a férfinak az életében.
2018. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!