Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit gondoltok, így lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok, így lehet hosszan tartó kapcsolatot kialakítani?

Figyelt kérdés

Szeretnék egy hosszú (akár élethosszig tartó) kapcsolatot kialakítani. (Eddig volt persze már több éves is de vége lett) Viszont nekem a szexualitás terén nem elegendő a sima szex. Én vágyom - mondjuk úgy - egy kis BDSM-re. Persze itt nem kell durva dolgokra gondolni, de szeretem pl. a kötözés és sok más eszköz használatát. Viszont egy normális nő, akivel hosszútávú kapcsolatot lehet kialakítani ő a legtöbb esetben nem vágyik ilyenekre. Rosszabb esetben betegnek tart és lelép. Tényleg ennyire ritka aki benne lenne ilyen játékokban? Van bármi esély rá hogy talál erre megfelelő párt magának az ember?

(Még mielőtt 100ezer privátot írnátok, ha nem lenne egyértelmű férfi vagyok.)



2019. márc. 9. 23:18
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem egy hosszú távú kapcsolatban időnként belefér, hogy feldobjátok a dolgot. Azért első randin ne hozd fel.
2019. márc. 9. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Persze h lhet.

Manapság sok olyan csaj van aki odavan a soft Bdsm-ért.

Ahogy én is.

Szval nem hinném h gond lenne ebből.


L

2019. márc. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
95%
amugy meg van bdsm tarskereso is...
2019. márc. 10. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Keress és találni fogsz.

Vannak ilyen Nők.

2019. márc. 10. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is nagyon bejönnek az ilyen dolgok ez hoz lázba ez izgat fel...de a párom nem szereti az ilyeneket :(

Szerintem nagyon jó dolog ;)

24/L

2019. márc. 11. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!