Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Sok éve tartó kapcsolatot,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok éve tartó kapcsolatot, amiben szereted a párod, de már nem vagy szerelmes felrúgnál egy új szerelem miatt?

Figyelt kérdés
2018. szept. 17. 09:43
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
76%
Nem. Mégis miért tenném?
2018. szept. 17. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
92%

Nem. Minek?

Komolyan, az ilyennek minek kapcsolat? Az új szerelem is el fog múlni, te nagyon okos. Aztán újra elhagyod azt, és jön a következő?

2018. szept. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem tenném. Nem is teszem. 15 éve vagyok az párommal. A szerelem elmúlt, de egy mélyről eredő szeretet van bennem irànyába és még ez is elég, hogy vele akarjam leélni az életem. Lett volna alklmam “lecserélni”, de nem tettem. Egy hölgy (elképesztően csinos, vonzó, kedves stb) elèg világosan megfogalmazta, hogy mik a tervei velem. Én visszautasítottam, mert szeretem a párom és tudom, hogy minden, aminek kezdete van, az véget is ér. Egyszer minden szerelem elmúlik.
2018. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%
Inkább megpróbálnám megoldani a jelenlegi párommal. Párterápia vagy bármi, de nem egyből elhagyni. Ha valaki, te pont tudhatod, egy hosszú kapcsolatban is elmúlik a szerelem. Az új emberkével is el fog
2018. szept. 17. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Csak abban az esetben, ha már egyáltalán nem vagyok boldog a párommal.
2018. szept. 17. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, miért tenném? Az az első pár éves szerelem, rajongás, imádat lecsendesül egy mélyebb szeretetbe. Már ha a kapcsolat jól működik. Rosszul működik, simán lesz a nagy szerelemből gyűlölet.
2018. szept. 17. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel azt írtad hogy "boldog" vagyok benne, ezzel már ki is mondtad a lényeget. Egy szerelmi fellángolás miatt sosem szabad egy ilyen kapcsolatot feladni...
2018. szept. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
....bocs, " szeretem" a párom...
2018. szept. 17. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem, ha egyébként boldog vagyok. Csak sajnos azt sokan elfelejtik, hogy akkor is kell tenni egy kapcsolatért, ha már nincs őrült lángolás.
2018. szept. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Nem, nem tettem meg, és milyen jól tettem! Az a szerelem is elhamvadt 8 hónap alatt! Nagyon nem bántam meg, hogy nem engedtem a csábításnak, és a szerelem csak egy érzés maradt, nem lett belőle sem megcsalás, sem egy családi élet felrúgása.
2018. szept. 17. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!