Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi a véleményetek mi lehet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hex19 kérdése:

Mi a véleményetek mi lehet megcsal vagy való más áll a háttérben? Válasza ez normális férfiaknál!

Figyelt kérdés
A kérdésem főleg a férfi nemhez szól de lehet van egy két sorstarsam ebben nőként is! Az a helyzet hogy a barátommal együtt élek főiskolára jár mostanában megváltozott a viselkedése igaz azóta mióta tudja hogy felvettek! A konkrét kérdés, hogy észre vettem pár alkalommal hogy a gatyájaban fehér foltok vannak, de nem mindig csak néha! Valakinek valami konkrét ötlete? Tényleg normális válaszokat adjatok már, mert már nagyon rezeg a léc!
2019. márc. 12. 11:36
 1/6 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb lenne ha neki szegeznéd a kérdést, de lehet valamit nem kap meg tőled vagy éppen néha rájön aztán recskázik egyet vagy kettőt.
2019. márc. 12. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Hát őszinte leszek en már kérdeztem és ő meg sem akarja hallani vagy éppen beszélni a dolgokat és amit szeretne vagy kér én mindig megadtam neki.
2019. márc. 12. 11:45
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Mivan?
2019. márc. 12. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ne haragudj, de nem teljesen értem :D "Rezeg a léc", mert foltokat láttál a gatyájában? Nálad ez arra utal, hogy megcsal?


Vagy van más is ami miatt furcsa? Mrt kicsit hiányosra sikerült a történeted.

2019. márc. 12. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Női bugyikban is van elég sok féle folt különböző színekben és az sem jelent megcsalást...


Ez is oda kerülhet többféle apropóból, emiatt még nem gondolnám, hogy megcsal.

2019. márc. 12. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Simán az előváladéktól is ilyen fehér foltok vannak néha a gatyámban. Mondok egy példát, lehet főiskolán van, és éppen TE jutsz eszébe, aztán merevedése van. Hosszan tartó izgalmi állapotban szokott jönni az előváladék is, ez fehéredik ki. SZóval lehet pont nagyon szerelmes beléd.
2019. márc. 12. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!