Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Együttélés » Tényleg normális a férfiaknál,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg normális a férfiaknál, hogy összeköltözés után megritkul az együttlét?

Figyelt kérdés

Másfél éve vagyunk együtt a barátommal és 2 hónapja költöztünk össze.

Azt vettem észre, mióta összeköltöztünk, minden héten egyre kevesebbszer van szex.

Mikor még csak „jártunk”, mikor találkoztunk, (heti 3x) folyton egymásnak estünk, minden jó volt. Most meg múlthéten egész hétköznap nem volt semmi, már kb szombaton nekem kellett „könyörögnöm”, hogy legyen már valami.

Mindig mondja, hogy állandóan kíván, szexisnek tart és mindig jön csókolgatni, ölelgetni, de még sincs szex. Nem akarom felhozni neki, nehogy azt higgye, hogy valami nimfó vagyok. Nem azt mondom, hogy napi szinten másszunk egymásra, de azért heti 1-2 alkalom szerintem nem sok, és főleg, ne én nekem kelljen kierőszakolnom nő létemre, ez olyan gáz.

Ez normális a férfiaknál amúgy, hogy összeköltözés után ennyire megritkul? Csak kicsit félek, hogy még eléggé az elején vagyunk, mi lesz, ha már 8-10 éve leszünk együtt, ha már most ilyen keveset szexelünk.

Mit kellene tennem?



2018. dec. 11. 11:37
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

" Nem akarom felhozni neki, nehogy azt higgye, hogy valami nimfó vagyok."


Egy normálisan működő kapcsolat alapja a nyílt és őszinte kommunikáció bármiről, bármikor és bárhol.


Szóval, néma gyereknek anyja se érti a szavát.

2018. dec. 11. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
23%
Én pontosan ezért nem elek együtt a baratnommel. Mert így egy héten mindig megvan a szex amikor találkozunk.
2018. dec. 11. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
97%
Én is ezt tapasztaltam a volt férjemnél. Először heti egy, aztán havi 1-2 aztán 2-3 havonta,aztán a nagy semmi. Ezért is volt férj.
2018. dec. 11. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:
De miért van ez, hogy ennyire beritkul?
2018. dec. 11. 12:02
 5/19 anonim ***** válasza:
87%

"ne én nekem kelljen kierőszakolnom nő létemre, ez olyan gáz"


Ez is egy formája a szexizmusnak :)

2018. dec. 11. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
62%

"De miért van ez, hogy ennyire beritkul?"


Kislány, talán az adott személyt kéne megkérdezni, nem gondolod?


Vagy a szádat csak orális szexkor szoktad használni?

2018. dec. 11. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
91%
Ha problémád van, beszéld meg a pároddal, különben nem a szex gyakorisága lesz az egyetlen problémád. A kérdésre pedig a válaszom az, hogy ember függő. Van, ahol nem változik, van ahol kevesebb lesz, és olyan is van, ahol több.
2018. dec. 11. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
56%
TIPLI!!! Ez csak rosszabb lesz, most lépj amíg nem annyira bonyolult (házasság, gyerekek). Tapasztalat. Írj ha gondolod.
2018. dec. 11. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
91%
Nálunk pont, hogy gyakoribb lett, mert végre nem kötött minket se tér, se idő. És miért ne lehetnél nimfó? Nem bűn az, ha az ember kívánja a párját. Nem értem.
2018. dec. 11. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
97%
Igen, vele kéne megbeszélni. Mennyi idősek vagytok amúgy?
2018. dec. 11. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!