Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha egy lány azt mondta hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha egy lány azt mondta hogy nagyon tetszem neki, és le is feküdtünk, akkor helyesnek számítok?

Figyelt kérdés

A neten ismertem meg. Szép lány volt. Azok a lányok közé tartozik akik után szinte minden fiú utána fordul.

Örülök nagyon hogy egy ilyen szép lánynak bejöttem.

Ha bejöttem neki akkor annyira csak nem vagyok ronda? Eddig még sosem volt barátnőm.


2019. márc. 15. 15:55
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%
Most ezt komolyan megkérdezed?
2019. márc. 15. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

A lány félig-meddig tévedett!

Nem csak helyes vagy, hanem h****e is!

2019. márc. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Ne nevettesd már ki magad!
2019. márc. 15. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
80%
Ne törj le, de nem biztos. En is vonzidtam mar atlag alatti pasihoz
2019. márc. 15. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
1 lánynak bejöttél az ne jelent semmit
2019. márc. 15. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
13%

Ohh...a 4-es kis magabiztos! Ő maga átlag feletti, ami neki átlag, az legyen mindenkinek az, és ha vonzódik, még ájuljanak is el tőle. És te se legyél,m kérdező , magabiztos, majd ő az lesz.


Kislányom! Itt lehet, hogy király vagy, de az életben igen kevéske lehetsz. Férfi, 39

2019. márc. 15. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
55%
16:14 ha megmutatod, hol írtam ezeket, nem fogok azon röhögni, milyen frusztrált idegbeteg valaki vagy
2019. márc. 15. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
13%

Nem megyünk erre a szintre. Több okból sem. De hogy egyet mondjak: ha a saját szöveged értése sem megy, mert hiányzik az önismereted, akkor nem más a hibás.


És mennyi ilyen tucatnőcske van....


Visszafogtam magam, bizonyítvány kiállítva, vita lezárva.

2019. márc. 15. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
55%
Ne háríts már. Hiába írod le ezt, akkor se igaz, minden normális ember latja. Magadról állítottad ki, kiakadva olyanon, (es ilyen modon nekiesni valakinek) ami ott sincs, csak mert fantáziálsz a saját nyomorúságaid kapcsán, annyira frusztrált vagy miattuk.
2019. márc. 15. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
49%
gyökerek...
2019. márc. 15. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!