Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csinàltàtok màr erdőben?...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csinàltàtok màr erdőben? Milyen élmény volt?

Figyelt kérdés
Kívàncsi vagyok mert lehet tervben van

2019. márc. 15. 22:19
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kullancsra vigyazzatok! Egyebkent izgi
2019. márc. 15. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Kényelmetlen szerintem.Soha többet erdőben,de a kavicsos partot is kihagynám legközelebb.Max ha sátrazunk.Minden szúr,meg tele van bogarakkal...
2019. márc. 16. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Összel próbáltuk ki a dolgot.A földön nem volt jó.igy maradt a kocsi egy gyönyörü kilátós helyen este korom sötétben. persze utánna kedvesem behajolt és egy jót szexeltünk a szabadban, lágy szellős idő volt izgató.....
2019. márc. 16. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
73%
Igen, csináltam. Izgi volt. Bedőltem, átkaroltam egy fát, szoknya a hátamra, tanga félre, és ... Jót élveztem!
2019. márc. 16. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Párszor igen. Érdekes élmény, de inkább siettünk h mindketten elélvezzünk mert neü volt túl kényelmes
2019. márc. 18. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim válasza:
84%
Vadászaton egy vadaszlánnyal.
2019. márc. 18. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
A természetben járva mindig felerősödnek az altesti ingerek, így nagyon izgi tud lenni. 18 évig saját erdőm is volt, sokszor oda jártunk, ha nem akartuk a házban csinálni.
2019. márc. 18. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Vadászlest csak ajánlani tudom. Általában van egy pad, ami kényelmesebb mint a sima föld, és nincs annyi bogár, nem szúr. Ad az élményhez, hogy titeket nem lát senki, de ti láttok mindent. Nyilván érdemes olyat választani ami körbe zárt, vagy susnyás van mögötte ahonnan nem láthatnak be.
2019. márc. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
sátorozni voltunk akkor párszor szexeltünk erdőben, volt hogy a földön akkor leterítettünk egy plédet és vadászlesen is csináltuk ott sokkal szabadabban lehet de volt olyan is hogy fánál csináltuk
2019. márc. 18. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Csináltuk erdőben, Spanyolországban egy kiránduláson kiváltunk a csoportból és egymásnak estünk egy nagy szikla takarásában. Fantasztikus volt mindkettőnknek. De csináltuk egy parkban egy fa alatt a sötétben is egy nagyvárosban, na az nagyon izgató volt nehogy lebukjunk, nem tudom ez erdőnek számít-e.
2019. márc. 18. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!