Kezdőoldal » Közoktatás, tanfolyamok » Nyelvtanulás » Milyen jó feladatokat kaptatok...

Milyen jó feladatokat kaptatok nyelvórán, ami élmény volt, szívesen csináltátok és sokat tanultatok belőle?

Figyelt kérdés
Bármilyen jellegű feladat lehet ez tankönyvitől szerepjátékig. Leginkább olyanra lennék kíváncsi, ami egy magánórán is működik, tehát nem kell hozzá a csoport. (nyelvtanár leszek, és azon kívül hogy persze van módszertani óránk és sok hasonló, szeretnék ötletek gyűjteni mivel lehet feldobni a tanulást.:)

2016. máj. 5. 14:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Egy időben havonta valami kiselőadást keltett csinálnunk. Én mindig karakter történetet fordítottam egy játékból, jellemzően LOLból, mert 100+ játszható karakter van. Az új szavakat dőlt betűvel kiszedtem, odaadtam a tanárnak és felmondtam neki fejből.
2016. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
* Az egész történetet.
2016. máj. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!