Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ti mit csináltatok a nyári...

Ti mit csináltatok a nyári szünetben?

Figyelt kérdés
Mi tesómmal kb. július közepéig elvoltunk,pihentünk,gépeztünk stb.. Majd Július közepe után nagyon elkezdtünk unatkozni. Arra gondoltunk hogy milenne ha este a sötétben kimennénk az udvarra beszélgetni ilyenek. Majd rám kb olyan estem 10 körul rájött az kakilhatnék... Úgydöntöttem hogy nem megyek be hanem kipróbálom odakint.. Jó megis történt majd egy hólapátra rátettük és kidobtuk az úttestre. A szomszéd sikeresen át is hajtott rajta kocsival és a szomszéd fehér cicája elkezdte enni. Azután tesómra is rájött az inger.. Ő neki is megtörtént majd egy kis darabot ellopott a kutya és belefetrengett és tiszta ..... lett a szőre és moshattuk le az éjszaka közepén. Azután azt is kitaláltuk hogy az erkélyr kimegyünk éjszaka.. hajnal fél 2 re be is állítottam az ébresztőmet és keltünk.. Kimentünk néztük a csillagokat,bezélgettünk és itt is jött egy váratlan helyzet.. Rám jött az ihlet.. Hát nemvolt más teendő mint egy nejlon zacskót kerítettem és bele végeztem a dolgom.. Azt elhajintottam az út másik végében... Elég nagyot szólt a zacsi.. Azután már nejolzacsiba vizeltünk és azokat is szőnyeg bombázás szerűen hajingáltuk az út testre... Volt olyan is hogy mikor még az udvaron randalíroztunk és ránkjött az ihlet egy papírdobozba gyüjtögettük a dologot.. Miután elcsendesedett a környék az éjj leple alatt én kimásztam a kapunk a tesóm pedig hozta a dobozt vagy a hó lapotát (mikor melyiken tároltuk) és kiadta én pedig elterítettem az utcán vagy az árokban esetleg. Már idei nyarunkat is beterveztük hogy folytatjuk a vállalkozást.15/F mind a ketten ... Ti nektek lennénk kiváncsiak a nyári élményeitekre.. Mit csináltatok?

2017. jan. 28. 19:18
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dolgoztam.

Ti is tölthetnétek hasznosabban az időtöket, főleg ennyi idősen. Ebből alsóban már ki kellett volna nőni.

Más ennyi idősen dolgozik nyáron, hogy tudjon venni pl. egy jó motort vagy biciklit, ti meg szart hajigáltok az úttestre, gratulálok.

2017. jan. 28. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Rendben de mi még tavaly nyáron nem tudtunk dolgozni.Majd idén.
2017. jan. 28. 19:31
 3/5 A kérdező kommentje:
De emellett beiktatjuk ezt is.
2017. jan. 28. 19:31
 4/5 anonim ***** válasza:

Dolgoztam egy kábelgyárban, a szabadságban pedig falun voltam nagybátyámnál és Kolozsváron keresztanyámnál.

18/L

2017. jan. 28. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Diákmunka
2017. jan. 29. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!