Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 1 hónap találkozás nélkül,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

1 hónap találkozás nélkül, mennyire visel meg egy kapcsolatot?

Figyelt kérdés

1 hónapig nem tudunk/tudtunk találkozni egy műtét miatt.

8 hónapja vagyunk együtt.

Félek, hogy nem fogok tudni úgy hozzáérni, hogy neki jó legyen. Félek, hogy valami nem olyan lesz mint eddig.



20as , 30as éveinkben járunk



2019. márc. 17. 17:23
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ha erős, stabil a kapcsolatotok, akkor nem lesz gond. viszont ha bármelyikőtök kicsit bizonytalan, esetleg azt veszi észre, hogy hoppá, nem is hiányzik, vagy egész jól megvan a másik nélkül, akkor gond lehet. de mi nemtudjuk melyikotok mit erez, szoval nem tudunk biztosat. rajtatok all.
2019. márc. 17. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:

Milyen műtétről van szó?


Az egy hónap kicsit sok, de nem tesz tönkre egy jó kapcsolatot. Biztosan hiányoztok egymásnak. A műtéti heg esetleg zavarhatja a műtött felet. Meg kell nyugtatni, hogy nem befolyásol semmit és akkor nem lesz gond szerintem bár nem derült ki számomra, hogy pontosan mitől félsz.

2019. márc. 17. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Hiányzunk egymásnak, igen.

Műtéti heg nem fog látszani szerencsére.


Attól félek, hogy valami megváltozott köztünk. Nem úgy fogunk egymáshoz viszonyulni , mint eddig.

Igazából magam sem tudom... lehet csak izgulok.

2019. márc. 17. 17:31
 4/16 anonim ***** válasza:
Ha újra látod, már nem fogod ezt érezni, nyugi.
2019. márc. 17. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
56%
Ha egy hónap miatt így érzel nem sok jót jelent, ezek szerint nem vagy biztos az érzéseidben. Nekünk a kapcsolatunk elején, mikor még ismerkedtünk, volt hogy 3 hónapig nem tudtunk találkozni, akkor voltunk az ismerkedős/randizós fázisban, és a távolság miatt csak erősödött a vágy, meg hogy együtt akarunk lenni.
2019. márc. 17. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Engem nem visel meg

N

2019. márc. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Egy hónap az semmi.
2019. márc. 17. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
48%
Minél mélyebbek az érzelmek, annál nagyobb rést tud ütni a kapcsolaton egy hónapnyi távollét. Az ember szereti azt hinni, hogy ő egy kőszikla megingathatatlanságával áll a viharban, és semmi sem változtathatja meg. Valójában azonban mindenki változik. Ha úgy tetszik; fejlődik. Naponta új ingerek, behatások érik, formálják a tudatát a gondolkodását, a lelkivilágát. Ha két embert merőben más behatások érnek, teljesen természetes, hogy más irányban fognak változni. És mivel más irányú a változás, ez óhatatlanul eltávolodáshoz vezet. Holmi lepkefingnyi, gyengécske érzelmet nem renget meg az ilyen változás, hiszen nem is ismerték egymást annyira, hogy feltűnjön, mennyire más lett és mennyire más lettem én.
2019. márc. 17. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem is semmi az egy hónap. Négy hét. Nem érzitek, hogy az milyen hamar elszáll?
2019. márc. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
67%

Hidd el nem fog megvaltozni semmi negativ iranyba. Ezt tapasztalatbol mondom.


33. N

2019. márc. 17. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!