Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak, akik erényövet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak, akik erényövet hordanak! Mennyi volt a leghosszabb idő amíg egyhuzamban be voltatok zárva? (úgy hogy közben nem élveztetek el)

Figyelt kérdés

Hogyan jött nektek az erényöv hordás, melyik őtök akarta?

Párotok a kulcsőrzőtök?

Milyen gyakran enged ki?

Milyen fajtát viseltek?

Bocsi a sok kérdésért csak kíváncsi vagyok. (ezen kívül is írhattok még dolgokat amiket érdekesnek találtok a viseléssel kapcsolatban, köszi)



2019. márc. 19. 07:07
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%
Bár a katétert ki tudod csavarozni, kivenni akkor sem fogod tudni. Egyébként pedig katéter nélkül azért jobb, mert rákényszerülsz arra, hogy ülve pisilj.
2019. márc. 29. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
28%

>Férfiak

>Akik erényövet hordanak


Válassz egyet.

2019. márc. 29. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
95%

#10: ugyan nem próbáltam de elvileg nem lehet kicsavarozni a katétert úgy h rajtad van az erényöv... de.. azt azért a legtöbb fórumon írják h akkor is ki tudod húzni a farkadat ha a katéter bent van, csak kicsit többet kell küzdeni... de a szappanos víz, forró zuhany csodákra képes.

persze ha nem gondolkozol szökésen (amúgyis mi értelme akkor az egésznek) akkor tökéletes büntetés.

pisiléskor nem jobb ha bent van, kényelmetlen érzés és ez is tud összevissza folyni. akkor már rendes katéter kéne (hosszú pvc cső), lehet olyat is kapni. de ez már sztem annak való akit izgat az ilyen játék.

amit linkeltél, a gyűrű kialaítása nagyon jó, meg lehet h ez a méret is jó neked. de én vettem hasonlót, és zavart h a kis lyukak vannak rajta... nekem a ketreces megoldás jobban bejön. de attól még, ez is simán jó lehet.

2019. márc. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

Tényleg van hogy mellécsorog sajna:


[link]


[link]


[link]


Bátrabbak tönkre is teszik a zárat:

[link]

2019. márc. 31. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
100%

nekem kateteres van, de cso formajaban. Egy nemet shoprol rendeltem, es valoban az van amit mar irtak:

A kateter 1 esetleg 2 ora elteltevel, miutan a sikosito felszivodott felserti belulrol a hugycsovet. Emellett kb 2 napig utanna csip a pisiles. Ami mondjuk kicsit izgato, mikor masnap semmit sem sejtve reggel wc-re mesz, elfelejted h fajni fog aztan aaahjjajjaajj a ku**a eletbe hehehe Kateter azert is jobb mert szinte lehetetlen kiszedni belole a szerszamot anelkul hogy szetcseszned. Ha komolyabb otvozet, akkor egy jo lakattal szinte kezzel lehetetlen levenni. Elnezest hogy a noknek adok ezzel bunti tanacsot :D

2019. ápr. 1. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Erényöv nélkül sem maszturbálok. December 30. óta volt 7 hajnali magömlésem, és annyi.
2019. ápr. 1. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Pubic enemy volt, és 19 nap büntetésként, csak 9 lett volna elvileg. Most épp nincs párom ilyen játékra szóval dobhat üzenetet akit érdekelne, amúgy akkor a párom volt a kulcsőrző és 5-7 naponta engedte ki csak. Ő vetette fel először, aztán belementem.
2019. jún. 2. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Az mit jelent hogy: Pubic enemy?
2019. jún. 2. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

[link]


Csak piros.

2019. jún. 2. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!