Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok/nők! Tartottatok már...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok/nők! Tartottatok már "szeretőt"?

Figyelt kérdés
Előfordult már veletek, hogy kapcsolatban voltatok, de ennek ellenére volt egy másik pasi, akivel rendszeresen összejártatok? Ha igen, mi volt az oka? Illetve elképzelhetőnek tartanál egy ilyen helyzetet, hogy most vagy életed során később ez megtörténjen veled? Kort is írjatok

2019. márc. 20. 20:08
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Volt
2019. márc. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Amper
2019. márc. 20. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Watt
2019. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

volt, igen. a párommal mély ponton voltunk és jól esett valakitől egy kis figyelmed és odaadást kapni.

28 N

2019. márc. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
#4 kiderult a dolog?
2019. márc. 20. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Igen volt már ilyen.

Nem mondanám h rendszeresen összejártam a pasival. Inkább csak alkalmanként.

Ő olyat tudott nekem nyújtani amit a pasim nem.

2019. márc. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
0%
Imádom a férjem, fantasztikus ember és a szexuális életünk is csodálatos. Mostanában nagyon elkezdte mozgatni a fantáziámat egy férfi akivel többször kavartam előtte (szex nem volt szerintem azért izgat ennyire), évek óta nem láttam de ha most idejönne, hogy szeretne megdugni azonnal igent mondanék. 28N
2019. márc. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Nem csaltam meg az exeimet, de el tudom képzelni, ha az ágyban nagyon hiányozna valami, és megbeszélés után sem javulna a helyzet, belemennék ilyen helyzetbe.

Persze, most meg pasim sincs, így nem kell ezen gondolkodnom.


29N

2019. márc. 20. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Állandó partner mellett nem, de volt, hogy tetszett egy srác, és egyértelmű volt, hogy csak szex lesz.

Viszont utána nem keresett többet, szóval nekem ez a barátság extrákkal dolog olyan meseszerű. Egy pasi vagy veled akar lenni, vagy csak egy éjszakát akar. Nekem ez a tapasztalatom.

2019. márc. 20. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Ezeket olvasva mindig elgondolkodom, hogy jobb nekem egyedül, max egyéjszakásokkal. :D
2019. márc. 20. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!