Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Barátnő nézni? (többi lent)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnő nézni? (többi lent)

Figyelt kérdés
Nem rég majdnem összejott hogy csajom barátnője nézze ahigy mi szeretkezunk. Valakinek volt már ilyen? Mi lett belőle? Mire kell figyelni?

2019. márc. 20. 20:58
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
88%

Nem, nyilván te voltál az első, akinek majdnem összejött, hogy egy másik csaj nézze.


Arra figyelj, hogy vond be a nézelődőt.

2019. márc. 20. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:
88%

nálunk is volt majdnem egy ilyen, sajna egy betegség és egy hirtelen jött új kapcsolat befigyelt.


Egy közös ismerős lány, aki elég nyitott mindenre, na vele elkezdtünk mi is nyitottak lenni és hát volt 1-2 közös csók és tapi bulihelyeken. Ez egészen odaáig ment, hogy már fantáziáltunk hármas dolgokról. Odáig jutottunk, hogy egy közös bulit megszerveztünk, lefektettünk néhány szabályt, hogy én nem dughatom meg a lányt, sőt az elején csak nézhetem a két lány játékát, de abba párom benne volt, hogy miután ők játszottak, azért engem sem hagytak volna lógva és minél többet beszéltünk róla, annál több volt a "terv". Az elején még félt a csaj és de majdnem összejött, már mindent lebeszéltünk is, és már tényleg ott volt, hogy péntek este hármasban nyomjuk, és akkor kiderült, hogy időközben egy srác is csapta neki a szelet és hát pont egy héttel hamarabb összejött a sráccal (akivel évekig együtt is volt). Utána még keresett minket, azzal, hogy csináljuk négyesben, szerinte a srác is benne lenne, de nekünk a srác nem jött be úgy... Szóval sajna nem jött össze.

Ennek ellenére volt 1-2 swinger kalandunk.


Viszont amit te írsz, hogy csak nézi, őszintén az unalmas, az 15 perc után már inkább kínos, annál azért több kellene.

2019. márc. 21. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 anonim ***** válasza:
63%
Ne készitsen róla képeket amivel vissza lehet élni. De szerintem ennek semmi értelme.
2019. márc. 21. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/37 anonim ***** válasza:
61%
hello persze volt többször is.
2019. márc. 22. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
95%
Egyszer volt ilyen, ittunk és bevadultunk, végül orállal ő is beszállt, sajnos azóta se volt ilyen.
2019. máj. 1. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 Pirosmercedes válasza:
78%

Szerintem nincs ezzel baj, en gyakran nezem a legjobb baratnomet meg a pasijat, es ok is neztek mar parszor minket

Ha jol esik, miert ne csinalnatok?

2019. máj. 30. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 anonim válasza:
79%
En a multkor neztem baratnomeket, de en nagyon felizgultam tole. Megkerdeztem hogy csatlakozhatok e de nem akartak. Nagyon bant. Azota rajuk gondolok maszti kozben.
2019. máj. 30. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/37 anonim ***** válasza:
88%
Igen volt, többször is, többekkel.
2019. máj. 30. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/37 anonim ***** válasza:
73%
Volt ilyen, de véletlenül. A barátnőm főiskolai koliszobájában (egészségügyi fősuli) aludtam vele buli után, mert a szobatárs csaj megengedte, de csak alvásról volt szó. Mi persze elkezdtünk szexelni, mert azt hittük a szobatárs már alszik. De nem aludt, kinyitotta a szemét és megkérdezte, hogy mit csinálunk (épp lovaglás ment), azt mondta, nem ebben állapodtunk meg és csak alvásról volt szó, de ő kimehet, ha zavar. Mondta neki a barátnőm, hogy ha már felébredt, akkor beszállhat. Úgyhogy lett egy hármasféle ebből. A két csaj amúgy nem csípte egymást, de aznap esete előjött belőlük a divatleszbi. Amúgy nem voltak biszexek, csak akkor abban a helyzetben volt köztük smárolás, tapizás, csöcsnyalás. A szobatársnak volt barátja amúgy, a BAZ megyében, ahonnan származott.
2019. máj. 30. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
67%
#9 De, biszexek voltak.
2019. jún. 9. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!